APPLE CUP -2017

World tour (МТ)
Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Kazahstāna
Pilsēta Šimkenta
Adrese Jibek joli street. Cheremushki center
Reģistrācijas sākums Scorpion 09.07.2017 10:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 08.08.2017 10:00
Turnīra datums 12.08.2017
Dalībnieku 39

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Квалификация Noslēdzies 1 12.08.2017 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Групповой этап Noslēdzies 1 12.08.2017 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Высшая лига Noslēdzies 1 12.08.2017 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 4 -
Первая лига Noslēdzies 1 12.08.2017 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 5 -
плэй офф Noslēdzies 7 12.08.2017 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
apple cup-2017
Vārds Valsts Pilsēta
1 Azamat Bayjurenov Kazahstāna Сайрам
2 Timur Lagodzinski Kazahstāna Šimkenta
3 Baurzhan Ualiev Kazahstāna Astana
4 Azamat Muhamedov Kazahstāna Šimkenta
5 Kairat Beisengaliev Kazahstāna Šimkenta
6 Timur Tileukabylov Kazahstāna Šimkenta
7 Evgenii Solovev Krievija Kļina
8 Nikolay Zaporojchenko Kazahstāna Šimkenta
9 Nurdaulet Ospanov Kazahstāna Šimkenta
10 Bahitjan Ziyaev Kazahstāna Lenger
11 Bakhtiyar Tileukabylov Kazahstāna Šimkenta
12 Uridjan Jarasov Kazahstāna Šimkenta
13 Ruslan Belousov Kazahstāna Šimkenta
14 Anatoliy Zlenko Kazahstāna Šimkenta
15 Sergey Grebnev Kazahstāna Almati
16 Erkebulan Abdullaev Kazahstāna Šimkenta
17 Bekzat Erkaev Kazahstāna Šimkenta
18 Denis Korneychuk Kazahstāna Šimkenta
19 Aibas Moldabekov Kazahstāna Šimkenta
20 Andrey Komarov Kazahstāna Šimkenta
21 Ruslan lumanov Kazahstāna Šimkenta
22 Ivan Rogulenko Kazahstāna Lenger
23 Erkebulan Jusupov Kazahstāna Šimkenta
24 Sherzat Anbaev Kazahstāna Šimkenta
25 Nurmuhammed Seysen Kazahstāna Šimkenta
26 Nail Seraev Kazahstāna Arys
27 mychail Fomin Kazahstāna Šimkenta
28 Adilbek Janibekov Kazahstāna Arys
29 Gabit Andakulov Kazahstāna Lenger
30 Mark Izebaev Kazahstāna Arys
31 Tansholpan Kanataeva Kazahstāna Arys
32 Maxim Zingilis Kazahstāna Šimkenta
33 Arzu Djoev Kazahstāna Arys
34 Vladimir Kolenov Kazahstāna Šimkenta
35 Serik Usenov Kazahstāna Šimkenta
36 Nurlan Mukhanov Kazahstāna Šimkenta
37 Sultan Serimov Kazahstāna Šimkenta
38 Aleksandr Zadorojny Kazahstāna Arys
39 Erlan Muhanov Kazahstāna Šimkenta