Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Igaunija |
Pilsēta | Narva |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 17.04.2017 15:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 20.04.2017 20:00 |
Turnīra datums | 21.04.2017 |
Dalībnieku | 36 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Kvalifikaatsia | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 2 - | ||||||||
Play off | Noslēdzies | 3 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Deniss Andrijashkin | Igaunija | Narva | ||||
2 | Aleksandr Metelitsa | Igaunija | Narva | ||||
3 | Aleksei Fedotov | Igaunija | Narva | ||||
4 | Anastassia Andrijashkina | Igaunija | Narva | ||||
5 | Ivan Melnikov | Igaunija | Narva | ||||
6 | Georgi Jakovlev | Igaunija | Narva | ||||
7 | Daniil Hamidullin | Igaunija | Narva | ||||
8 | Jegor Gudkov | Igaunija | Narva | ||||
9 | Polina Ramenskaja | Igaunija | Narva | ||||
10 | Maksim Bagliuk | Igaunija | Narva | ||||
11 | Nikita Borissov | Igaunija | Narva | ||||
12 | Aleksei Stepanov | Igaunija | Narva | ||||
13 | Rustam Abrossimov | Igaunija | Narva | ||||
14 | Viktoria Mištšenko | Igaunija | Narva | ||||
15 | Ilya Koreshkov | Igaunija | Narva | ||||
16 | Daniil Rozov | Igaunija | Narva | ||||
17 | Jevgeni Djomin | Igaunija | Narva | ||||
18 | Artur Lasimer | Igaunija | Narva | ||||
19 | Matvey Efremov | Igaunija | Narva | ||||
20 | Artur Sharapov | Igaunija | Narva | ||||
21 | Marina Lobina | Igaunija | Narva | ||||
22 | Uhlinov Jegor | Igaunija | Narva | ||||
23 | Danil Yanchenko | Igaunija | Narva | ||||
24 | Matvei Terentjev | Igaunija | Narva | ||||
25 | Mark Lomakin | Igaunija | Narva | ||||
26 | Maksim Kotkas | Igaunija | Narva | ||||
27 | Darja Kashleva | Igaunija | Narva | ||||
28 | Aleksei Olenin | Igaunija | Narva | ||||
29 | Maksim Mashjanov | Igaunija | Narva | ||||
30 | Roman Leonov | Igaunija | Narva | ||||
31 | Silinski Dmitri | Igaunija | Narva | ||||
32 | Surkov Daniil | Igaunija | Narva | ||||
33 | Vladimir Nilov | Igaunija | Narva | ||||
34 | Andrejs Vinogradovs | Латвия / Эстония | Нарва | ||||
35 | Nikita Kharitonov | Igaunija | Narva | ||||
36 | Aleksandr Yanchenko | Igaunija | Narva | ||||