AZOV MASTERS-2013

Тип турніру Індивідуальний
Стан Завершено
Країна Україна
Місто Маріуполь
Початок реєстрації 13.08.2013 15:40
Завершення реєстрації 27.09.2013 11:00
Дата проведення турніру 28.09.2013
Участников 47
Етапи
Назва Стан Тривалість Дата и время Учасники Розклад і результати Таблиці
- 1 -
Квалификация Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 2 -
Высшая лига Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 3 -
Первая лига Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 4 -
Вторая лига Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 5 -
Плей-офф Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці

Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я Країна Місто
1 Alexey Titov Російська Федерація Санкт-Петербург
2 Mykhaylo Spivakovskyy Україна Одеса / Київ
3 Roman Ignatenko Україна Маріуполь
4 Oleksii Korabel Україна Ірпінь
5 Sergii Tsyba Україна Київ
6 Mykhaylo Shalomayev Україна Харків
7 Vitaliy Sapozhnikov Україна Одеса
8 Nazar Kondrashevskyy Україна Київ
9 Valentyn Korabel Україна Ірпінь
10 Dmytro Donets Україна Київ
11 Olexandr Zaychuk Україна Київ
12 Viktoriya Noselivska Україна Київ
13 Anton Umanskyy Україна Київ
14 Volodymyr Trus Україна Одеса
15 Igor Novikov Російська Федерація Азов
16 Dmytro Derkach Україна Харків
17 Igor Zaporojets Україна Київ
18 Sofiya Kylymnyk Україна Київ
19 Denis Chernjavsky Російська Федерація Ростов-на-Дону
20 Vitaliy Ignatenko Україна Маріуполь
21 Ryurik Gutiev Російська Федерація Сочі
22 Igor Novikov Російська Федерація Краснодар
23 Sergiy Krasyuk Україна Київ
24 Daniil Yurchenko Російська Федерація Армавір
25 Evgeniy Matantsev Україна Кропивницький
26 Bratko Sergey Російська Федерація Краснодар
27 Denys Derkach Україна Харків
28 Aleksandr Yakovenko Російська Федерація Єкатеринбург
29 Vladimir Novikov Російська Федерація Азов
30 Igor Martynenko Україна Харків
31 Viktoriia Zaporojets Україна Київ
32 Aleksey Orlov Російська Федерація Краснодар
33 Tatiana Orlova Російська Федерація Краснодар
34 Dmytro G. Afanasyev Україна Донецьк
35 Mykhaylo Spalek Україна Харків
36 Kirill Prokhorov Україна Донецьк
37 Ellina Tarasova Україна Маріуполь
38 Rustam Alakhverdiev Україна Маріуполь
39 Artem Matantsev Україна Кропивницький
40 Valeriy Matantsev Україна Кропивницький
41 Oles Kondrashevskyy Україна Київ
42 Dmytro Chekmak Україна Маріуполь
43 Denys Makhsma Україна Маріуполь
44 Oleksandr Apretov Україна Маріуполь
45 Semen Apretov Україна Маріуполь
46 Ilya Ignatenko Україна Маріуполь
47 Nikolay Ignatenko Україна Маріуполь