AZOV MASTERS-2013

Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Ukraina
Pilsēta Mariupol
Reģistrācijas sākums Scorpion 13.08.2013 15:40
Reģistrācijas beigas Scorpion 27.09.2013 11:00
Turnīra datums 28.09.2013
Dalībnieku 47

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Квалификация Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Высшая лига Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Первая лига Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 4 -
Вторая лига Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 5 -
Плей-офф Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta
1 Alexey Titov Krievija Sanktpēterburga
2 Mykhaylo Spivakovskyy Ukraina Одеса / Київ
3 Roman Ignatenko Ukraina Mariupol
4 Oleksii Korabel Ukraina Irpiņa
5 Sergii Tsyba Ukraina Kijeva
6 Mykhaylo Shalomayev Ukraina Harkiva
7 Vitaliy Sapozhnikov Ukraina Odesa
8 Nazar Kondrashevskyy Ukraina Kijeva
9 Valentyn Korabel Ukraina Irpiņa
10 Dmytro Donets Ukraina Kijeva
11 Olexandr Zaychuk Ukraina Kijeva
12 Viktoriya Noselivska Ukraina Kijeva
13 Anton Umanskyy Ukraina Kijeva
14 Volodymyr Trus Ukraina Odesa
15 Igor Novikov Krievija Azova
16 Dmytro Derkach Ukraina Harkiva
17 Igor Zaporojets Ukraina Kijeva
18 Sofiya Kylymnyk Ukraina Kijeva
19 Denis Chernjavsky Krievija Rostova pie Donas
20 Vitaliy Ignatenko Ukraina Mariupol
21 Ryurik Gutiev Krievija Sochi
22 Igor Novikov Krievija Krasnodara
23 Sergiy Krasyuk Ukraina Kijeva
24 Daniil Yurchenko Krievija Armavira
25 Evgeniy Matantsev Ukraina Kirovohrada
26 Bratko Sergey Krievija Krasnodara
27 Denys Derkach Ukraina Harkiva
28 Aleksandr Yakovenko Krievija Jekaterinburga
29 Vladimir Novikov Krievija Azova
30 Igor Martynenko Ukraina Harkiva
31 Viktoriia Zaporojets Ukraina Kijeva
32 Aleksey Orlov Krievija Krasnodara
33 Tatiana Orlova Krievija Krasnodara
34 Dmytro G. Afanasyev Ukraina Doņecka
35 Mykhaylo Spalek Ukraina Harkiva
36 Kirill Prokhorov Ukraina Doņecka
37 Ellina Tarasova Ukraina Mariupol
38 Rustam Alakhverdiev Ukraina Mariupol
39 Artem Matantsev Ukraina Kirovohrada
40 Valeriy Matantsev Ukraina Kirovohrada
41 Oles Kondrashevskyy Ukraina Kijeva
42 Dmytro Chekmak Ukraina Mariupol
43 Denys Makhsma Ukraina Mariupol
44 Oleksandr Apretov Ukraina Mariupol
45 Semen Apretov Ukraina Mariupol
46 Ilya Ignatenko Ukraina Mariupol
47 Nikolay Ignatenko Ukraina Mariupol