Открытый чемпионат города Курска. Этап 5 (сезон 2019/20)

Тип турніру Індивідуальний
Стан Завершено
Країна Російська Федерація
Місто Курськ
Адрес ул. Энгельса, 173 "В" (Автосалон SKODA)
Телефон +7 (906) 572-1114
E-mail Lnhkursk@mail.ru
Початок реєстрації 18.01.2020 10:00
Завершення реєстрації 09.02.2020 10:00
Дата проведення турніру 09.02.2020
Время начала 10:00
Участников 32
Етапи
Назва Стан Тривалість Дата и время Учасники Розклад і результати Таблиці
- 1 -
Высшая Лига Завершено 1 09.02.2020 00:00 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 2 -
Первая Лига Завершено 1 09.02.2020 00:00 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 3 -
Плей-офф Завершено 7 09.02.2020 00:00 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 4 -
Малый Плей-офф Завершено 7 09.02.2020 00:00 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 5 -
Плей-офф Первая Лига Завершено 5 09.02.2020 00:00 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 6 -
Плей-офф Вторая Лига Завершено 3 09.02.2020 00:00 Учасники Розклад і результати Таблиці

Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я Країна Місто
1 Denis Matveev Російська Федерація Курськ
2 Andrey Chaplygin Російська Федерація Курськ
3 Sergey Ivanov Російська Федерація Курськ
4 Vladimir Kiselev Російська Федерація Курськ
5 Alexey Artuchov Російська Федерація Курськ
6 Vladislav Chesnokov Російська Федерація Курськ
7 Viacheslav Patekhin Російська Федерація Курськ
8 Roman Sharapov Російська Федерація Курськ
9 Aleksandra Pavlova Російська Федерація Курськ
10 Sergey Legostaev Російська Федерація Курськ
11 Aleksey Plugatarev Російська Федерація Курськ
12 Alexey Legostaev Російська Федерація Курськ
13 Alexey Naumenko Російська Федерація Курськ
14 Darya Gladkova Російська Федерація Курськ
15 Maxim Starkov Російська Федерація Курськ
16 Dmitriy Fateev Російська Федерація Бєлгород
17 Alexander Kuznetsov Російська Федерація Курськ
18 Timur Kochetov Російська Федерація Курськ
19 Uriy Brezhnev Російська Федерація Курськ
20 Vyacheslav Domashev Російська Федерація Курськ
21 Andrej Demidov Російська Федерація Бєлгород
22 Sergey Naumenko Російська Федерація Курськ
23 Nikita Sharunov Російська Федерація Курськ
24 Illarion Maslennikov Російська Федерація Курськ
25 Andrey Gubanov Російська Федерація Курськ
26 Danila Kuznetsov Російська Федерація Курськ
27 Kirill Kuznetsov Російська Федерація Курськ
28 Oleg Sharunov Російська Федерація Курськ
29 Maxim Agibalov Російська Федерація Курськ
30 Artem Meltcev Російська Федерація Курськ
31 Michail Lepin Російська Федерація Курськ
32 Kiselev Denis Російська Федерація Курськ