Открытый чемпионат города Курска. Этап 5 (сезон 2019/20)

Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Krievija
Pilsēta Kursk
Adrese ул. Энгельса, 173 "В" (Автосалон SKODA)
Telefona numurs +7 (906) 572-1114
E-mail Lnhkursk@mail.ru
Reģistrācijas sākums Scorpion 18.01.2020 10:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 09.02.2020 10:00
Turnīra datums 09.02.2020
Время начала 10:00
Dalībnieku 32
Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Высшая Лига Noslēdzies 1 09.02.2020 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Первая Лига Noslēdzies 1 09.02.2020 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Плей-офф Noslēdzies 7 09.02.2020 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 4 -
Малый Плей-офф Noslēdzies 7 09.02.2020 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 5 -
Плей-офф Первая Лига Noslēdzies 5 09.02.2020 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 6 -
Плей-офф Вторая Лига Noslēdzies 3 09.02.2020 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta
1 Denis Matveev Krievija Kursk
2 Andrey Chaplygin Krievija Kursk
3 Sergey Ivanov Krievija Kursk
4 Vladimir Kiselev Krievija Kursk
5 Alexey Artuchov Krievija Kursk
6 Vladislav Chesnokov Krievija Kursk
7 Viacheslav Patekhin Krievija Kursk
8 Roman Sharapov Krievija Kursk
9 Aleksandra Pavlova Krievija Kursk
10 Sergey Legostaev Krievija Kursk
11 Aleksey Plugatarev Krievija Kursk
12 Alexey Legostaev Krievija Kursk
13 Alexey Naumenko Krievija Kursk
14 Darya Gladkova Krievija Kursk
15 Maxim Starkov Krievija Kursk
16 Dmitriy Fateev Krievija Belgoroda
17 Alexander Kuznetsov Krievija Kursk
18 Timur Kochetov Krievija Kursk
19 Uriy Brezhnev Krievija Kursk
20 Vyacheslav Domashev Krievija Kursk
21 Andrej Demidov Krievija Belgoroda
22 Sergey Naumenko Krievija Kursk
23 Nikita Sharunov Krievija Kursk
24 Illarion Maslennikov Krievija Kursk
25 Andrey Gubanov Krievija Kursk
26 Danila Kuznetsov Krievija Kursk
27 Kirill Kuznetsov Krievija Kursk
28 Oleg Sharunov Krievija Kursk
29 Maxim Agibalov Krievija Kursk
30 Artem Meltcev Krievija Kursk
31 Michail Lepin Krievija Kursk
32 Kiselev Denis Krievija Kursk