Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Країна | Російська Федерація |
Місто | Нижний Новгород |
Адрес | проспект Гагарина, 22 |
Телефон | +7 (903) 054-36-37 |
[email protected] | |
Початок реєстрації | 26.03.2019 10:00 |
Завершення реєстрації | 13.04.2019 21:00 |
Дата проведення турніру | 14.04.2019 |
Время начала | 11.00 |
Участников | 18 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Квалификация | Завершено | 1 | 14.04.2019 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
- 2 - | ||||||||
Групповой этап | Завершено | 1 | 14.04.2019 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
- 3 - | ||||||||
Плэй-офф | Завершено | 7 | 14.04.2019 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
- 4 - | ||||||||
Малый плэй-офф | Завершено | 7 | 14.04.2019 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
- 5 - | ||||||||
Переходный турнир | Завершено | 7 | 14.04.2019 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я | Країна | Місто | Очки МР | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ivan Shemjakov | Російська Федерація | Нижний Новгород | 256 | |||
2 | Sergey Shikerin | Російська Федерація | Нижний Новгород | 197 | |||
3 | Kirichenko Evgeny | Російська Федерація | Нижний Новгород | 137 | |||
4 | Yuriy Morozov | Російська Федерація | Нижний Новгород | 98 | |||
5 | Вадим Фишман | Російська Федерація | Нижний Новгород | 71 | |||
6 | Pavel Syzrancev | Російська Федерація | Нижний Новгород | 42 | |||
7 | Semen Ivanov | Російська Федерація | Нижний Новгород | 29 | |||
8 | Olga Glazunova | Російська Федерація | Нижний Новгород | 24 | |||
9 | Aleksandr Meshcheryakov | Російська Федерація | Нижний Новгород | 22 | |||
10 | Alexey Soloviev | Російська Федерація | Нижний Новгород | 19 | |||
11 | Sergey Dunichkin | Російська Федерація | Нижний Новгород | 17 | |||
12 | Andrey Kalinkin | Російська Федерація | Нижний Новгород | 15 | |||
13 | Larin Maksim | Російська Федерація | Нижний Новгород | 12 | |||
14 | Igor Ivanov | Російська Федерація | Нижний Новгород | 10 | |||
15 | Vladimir Kudryavcev | Російська Федерація | Нижний Новгород | 8 | |||
16 | Dunichkin Dzonyy | Російська Федерація | Нижний Новгород | 6 | |||
17 | Eugene Knyazev | Російська Федерація | Нижний Новгород | 3 | |||
18 | Trifonov Daniil | Російська Федерація | Нижний Новгород | 1 | |||