Turneringstyp | Individuellt |
---|---|
Status | Avslutad |
Land | Ruošša |
Stad | Nizjnij Novgorod |
Adress | проспект Гагарина, 22 |
Telefonnummer | +7 (903) 054-36-37 |
[email protected] | |
Anmälan startar | 26.03.2019 10:00 |
Anmälan avslutas | 13.04.2019 21:00 |
Turneringen startar | 14.04.2019 |
Время начала | 11.00 |
Участников | 18 |
Etapp
Namn | Status | Längd | Дата и время | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Квалификация | Avslutad | 1 | 14.04.2019 00:00 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | ||
- 2 - | ||||||||
Групповой этап | Avslutad | 1 | 14.04.2019 00:00 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | ||
- 3 - | ||||||||
Плэй-офф | Avslutad | 7 | 14.04.2019 00:00 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | ||
- 4 - | ||||||||
Малый плэй-офф | Avslutad | 7 | 14.04.2019 00:00 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | ||
- 5 - | ||||||||
Переходный турнир | Avslutad | 7 | 14.04.2019 00:00 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller |
TextversionSutplacering
Namn | Land | Stad | Очки МР | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ivan Shemjakov | Ruošša | Nizjnij Novgorod | 256 | |||
2 | Sergey Shikerin | Ruošša | Nizjnij Novgorod | 197 | |||
3 | Kirichenko Evgeny | Ruošša | Nizjnij Novgorod | 137 | |||
4 | Yuriy Morozov | Ruošša | Nizjnij Novgorod | 98 | |||
5 | Вадим Фишман | Ruošša | Nizjnij Novgorod | 71 | |||
6 | Pavel Syzrancev | Ruošša | Nizjnij Novgorod | 42 | |||
7 | Semen Ivanov | Ruošša | Nizjnij Novgorod | 29 | |||
8 | Olga Glazunova | Ruošša | Nizjnij Novgorod | 24 | |||
9 | Aleksandr Meshcheryakov | Ruošša | Nizjnij Novgorod | 22 | |||
10 | Alexey Soloviev | Ruošša | Nizjnij Novgorod | 19 | |||
11 | Sergey Dunichkin | Ruošša | Nizjnij Novgorod | 17 | |||
12 | Andrey Kalinkin | Ruošša | Nizjnij Novgorod | 15 | |||
13 | Larin Maksim | Ruošša | Nizjnij Novgorod | 12 | |||
14 | Igor Ivanov | Ruošša | Nizjnij Novgorod | 10 | |||
15 | Vladimir Kudryavcev | Ruošša | Nizjnij Novgorod | 8 | |||
16 | Dunichkin Dzonyy | Ruošša | Nizjnij Novgorod | 6 | |||
17 | Eugene Knyazev | Ruošša | Nizjnij Novgorod | 3 | |||
18 | Trifonov Daniil | Ruošša | Nizjnij Novgorod | 1 | |||