Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Krievija |
Pilsēta | Nizhniy Novgorod |
Adrese | проспект Гагарина, 22 |
Telefona numurs | +7 (903) 054-36-37 |
[email protected] | |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 26.03.2019 10:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 13.04.2019 21:00 |
Turnīra datums | 14.04.2019 |
Время начала | 11.00 |
Dalībnieku | 18 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Квалификация | Noslēdzies | 1 | 14.04.2019 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 2 - | ||||||||
Групповой этап | Noslēdzies | 1 | 14.04.2019 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 3 - | ||||||||
Плэй-офф | Noslēdzies | 7 | 14.04.2019 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 4 - | ||||||||
Малый плэй-офф | Noslēdzies | 7 | 14.04.2019 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 5 - | ||||||||
Переходный турнир | Noslēdzies | 7 | 14.04.2019 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | Punkti PR | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ivan Shemjakov | Krievija | Nizhniy Novgorod | 256 | |||
2 | Sergey Shikerin | Krievija | Nizhniy Novgorod | 197 | |||
3 | Kirichenko Evgeny | Krievija | Nizhniy Novgorod | 137 | |||
4 | Yuriy Morozov | Krievija | Nizhniy Novgorod | 98 | |||
5 | Вадим Фишман | Krievija | Nizhniy Novgorod | 71 | |||
6 | Pavel Syzrancev | Krievija | Nizhniy Novgorod | 42 | |||
7 | Semen Ivanov | Krievija | Nizhniy Novgorod | 29 | |||
8 | Olga Glazunova | Krievija | Nizhniy Novgorod | 24 | |||
9 | Aleksandr Meshcheryakov | Krievija | Nizhniy Novgorod | 22 | |||
10 | Alexey Soloviev | Krievija | Nizhniy Novgorod | 19 | |||
11 | Sergey Dunichkin | Krievija | Nizhniy Novgorod | 17 | |||
12 | Andrey Kalinkin | Krievija | Nizhniy Novgorod | 15 | |||
13 | Larin Maksim | Krievija | Nizhniy Novgorod | 12 | |||
14 | Igor Ivanov | Krievija | Nizhniy Novgorod | 10 | |||
15 | Vladimir Kudryavcev | Krievija | Nizhniy Novgorod | 8 | |||
16 | Dunichkin Dzonyy | Krievija | Nizhniy Novgorod | 6 | |||
17 | Eugene Knyazev | Krievija | Nizhniy Novgorod | 3 | |||
18 | Trifonov Daniil | Krievija | Nizhniy Novgorod | 1 | |||