Назва Swedish Masters 2016
Тип турніру Індивідуальний
Стан Завершено
Турнір додано 11.02.2016
Країна Швеція
Місто Мальмё
Початок реєстрації 01.11.2015 00:00
Завершення реєстрації 07.02.2016 00:00
Дата проведення турніру 13.02.2016
Участников 82

Етапи
Назва Стан Тривалість Дата и время Учасники Розклад і результати Таблиці
- 1 -
Qualification Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 2 -
Placement Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
Semi's Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 3 -
A-final Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
B-final Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 4 -
A-playoffs Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці
B-playoffs Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці
C-playoffs Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці
D-playoffs Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці

Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я Країна Місто
1 Hans Osterman Швеція Стокгольм
2 Ahti Lampi Фінляндія Логя
3 Joakim Lundin Швеція Еребру
4 Finn Fries Швеція Лунд
5 Kevin Eriksson Фінляндія Турку
6 Oscar Henriksson Швеція Пітео
7 Rene Huhtala Фінляндія Наантали
8 Jan Pelkonen Фінляндія Наантали
9 Andrey Voskoboynikov Російська Федерація Санкт-Петербург
10 Fredric Axelsson Швеція Стокгольм
11 Markus Nilsson Швеція Стокгольм
12 Anders Ekestubbe Швеція Гетеборг
13 Patrik Petr Чехiя Литомишль
14 Lars Henriksson Швеція Пітео
15 Blasko Imrich Словакія
16 Hamacek Filip Чехiя
17 Peter Östlund Швеція Авеста
18 Rickard Sjöstedt Швеція Мальмё
19 Jimmy Mardell Швеція Стокгольм
20 Yngve Aasheim Норвегія Тронгейм
21 Kimmo Eriksson Фінляндія Турку
22 Krystof Lebl Чехiя Прага
23 Emil Larsson Швеція Borlänge
24 Andreas Andersson Швеція Svedala
25 Vesa Huotelin Фінляндія Эспоо
26 Caroline Eriksson Швеція Delsbo
27 Nils Jönsson Швеція Гетеборг
28 Marcus Andersson Швеція Єнчепінг
29 Jerry Wikström Швеція Стокгольм
30 Ulrik Nilsson Швеція Мальмё
31 Martin Lunden Швеція Мальмё
32 Kirill Storchak Російська Федерація Санкт-Петербург
33 Mitro Daniel Словакія
34 Patrik Hellström Швеція Еребру
35 Bjarne Axelsen Данія Bronderslev
36 Michal Kobrle Чехiя
37 Espen Moe Норвегія Тронгейм
38 Martin Arenlind Швеція Лунд
39 Pavel Plesak Чехiя Пльзень
40 Petrek Jaroslav Словакія
41 Eric Norén Швеція Мальмё
42 August Wegestål Швеція Мальмё
43 Carl Bindekrans Швеція Норрчепінг
44 Fredrik Hansson Швеція Гетеборг
45 Jimi Månsson Швеція Лунд
46 Richard Pedersen Швеція Еребру
47 Joel Hall Швеція Мальмё
48 Karl Jönsson Швеція New Orleans, USA
49 Martin Zenisek Чехiя Пльзень
50 Petrus Miettinen Фінляндія Тампере
51 Milos Sevr Чехiя Турнов
52 Joan Eriksson Mencl Швеція Лунд
53 Amund Risa Fylling Норвегія Kvernaland
54 Markus Bengtsson Швеція Göteborg
55 Matti Månsson Швеція Лунд
56 Andreas Fjermestad Норвегія Kvernaland
57 Joachim Thyzell Швеція
58 Hudec Karol Словакія
59 Valentin Dietze Німеччина Фрайбург
60 Petter Bäckebjörk
61 Richard Petersson Швеція Лунд
62 Netta Jousi Фінляндія Гельсінкі
63 Sissie Wikstrom Швеція Стокгольм
64 Marcus Persson Швеція Delsbo
65 Dvoracek David Чехiя Оломоуц
66 Simon Thomas Ірландія Berlin
67 Julian Elvén Швеція Мальмё
68 Barna Stefan Словакія
69 Uno Osterman Швеція Стокгольм
70 Ralph Pommerenke Німеччина Frankfurt
71 Waqas Nawas Khan Пакістан
72 Peter Madsen Данія
73 Mattias Kralmark Швеція Лунд
74 Thony Restel Німеччина Хаген
75 Lauri Törnström Фінляндія Наантали
76 Mitro Milan Словакія
77 Michael Toft Nielsen Данія Ольборг
78 Hynek Nechutny Чехiя Пльзень
79 Joakim Gåfvels
80 Micael Myren Sweden / Portugal Göteborg / Lagos
81 Oliver Westlund Myrén Швеція Гетеборг
82 Liv Osterman Швеція Стокгольм