Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Країна | Швеція |
Місто | Мальмё |
Початок реєстрації | 01.11.2015 00:00 |
Завершення реєстрації | 07.02.2016 00:00 |
Дата проведення турніру | 13.02.2016 |
Участников | 82 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Qualification | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
- 2 - | ||||||||
Placement | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
Semi's | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
- 3 - | ||||||||
A-final | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
B-final | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
- 4 - | ||||||||
A-playoffs | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
B-playoffs | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
C-playoffs | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
D-playoffs | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я | Країна | Місто | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hans Osterman | Швеція | Стокгольм | |||
2 | Ahti Lampi | Фінляндія | Куопіо | |||
3 | Joakim Lundin | Швеція | Еребру | |||
4 | Finn Fries | Швеція | Лунд | |||
5 | Kevin Eriksson | Фінляндія | Турку | |||
6 | Oscar Henriksson | Швеція | Пітео | |||
7 | Rene Huhtala | Фінляндія | Наантали | |||
8 | Jan Pelkonen | Фінляндія | Наантали | |||
9 | Andrey Voskoboynikov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
10 | Fredric Axelsson | Швеція | Стокгольм | |||
11 | Markus Nilsson | Швеція | Стокгольм | |||
12 | Anders Ekestubbe | Швеція | Гетеборг | |||
13 | Patrik Petr | Чехiя | Литомишль | |||
14 | Lars Henriksson | Швеція | Пітео | |||
15 | Blasko Imrich | Словакія | ||||
16 | Hamacek Filip | Чехiя | ||||
17 | Peter Östlund | Швеція | Авеста | |||
18 | Rickard Sjöstedt | Швеція | Мальмё | |||
19 | Jimmy Mardell | Швеція | Стокгольм | |||
20 | Yngve Aasheim | Норвегія | Тронгейм | |||
21 | Kimmo Eriksson | Фінляндія | Турку | |||
22 | Krystof Lebl | Чехiя | Прага | |||
23 | Emil Larsson | Швеція | Borlänge | |||
24 | Andreas Andersson | Швеція | Svedala | |||
25 | Vesa Huotelin | Фінляндія | Эспоо | |||
26 | Caroline Eriksson | Швеція | Delsbo | |||
27 | Nils Jönsson | Швеція | Гетеборг | |||
28 | Marcus Andersson | Швеція | Єнчепінг | |||
29 | Jerry Wikström | Швеція | Стокгольм | |||
30 | Ulrik Nilsson | Швеція | Мальмё | |||
31 | Martin Lunden | Швеція | Мальмё | |||
32 | Kirill Storchak | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
33 | Mitro Daniel | Словакія | ||||
34 | Patrik Hellström | Швеція | Еребру | |||
35 | Bjarne Axelsen | Данія | Bronderslev | |||
36 | Michal Kobrle | Чехiя | ||||
37 | Espen Moe | Норвегія | Тронгейм | |||
38 | Martin Arenlind | Швеція | Лунд | |||
39 | Pavel Plesak | Чехiя | Пльзень | |||
40 | Petrek Jaroslav | Словакія | ||||
41 | Eric Norén | Швеція | Мальмё | |||
42 | August Wegestål | Швеція | Мальмё | |||
43 | Carl Bindekrans | Швеція | Норрчепінг | |||
44 | Fredrik Hansson | Швеція | Гетеборг | |||
45 | Jimi Månsson | Швеція | Лунд | |||
46 | Richard Pedersen | Швеція | Еребру | |||
47 | Joel Hall | Швеція | Мальмё | |||
48 | Karl Jönsson | Швеція | New Orleans, USA | |||
49 | Martin Zenisek | Чехiя | Пльзень | |||
50 | Petrus Miettinen | Фінляндія | Тампере | |||
51 | Milos Sevr | Чехiя | Турнов | |||
52 | Joan Eriksson Mencl | Швеція | Лунд | |||
53 | Amund Risa Fylling | Норвегія | Kvernaland | |||
54 | Markus Bengtsson | Швеція | Göteborg | |||
55 | Matti Månsson | Швеція | Лунд | |||
56 | Andreas Fjermestad | Норвегія | Kvernaland | |||
57 | Joachim Thyzell | Швеція | ||||
58 | Hudec Karol | Словакія | ||||
59 | Valentin Dietze | Німеччина | Фрайбург | |||
60 | Petter Bäckebjörk | |||||
61 | Richard Petersson | Швеція | Лунд | |||
62 | Netta Jousi | Фінляндія | Гельсінкі | |||
63 | Sissie Wikstrom | Швеція | Стокгольм | |||
64 | Marcus Persson | Швеція | Delsbo | |||
65 | Dvoracek David | Чехiя | Оломоуц | |||
66 | Simon Thomas | Ірландія | Berlin | |||
67 | Julian Elvén | Швеція | Мальмё | |||
68 | Barna Stefan | Словакія | ||||
69 | Uno Osterman | Швеція | Стокгольм | |||
70 | Ralph Pommerenke | Німеччина | Франкфурт-на-Майне | |||
71 | Waqas Nawas Khan | Пакістан | ||||
72 | Peter Madsen | Данія | ||||
73 | Mattias Kralmark | Швеція | Лунд | |||
74 | Thony Restel | Німеччина | Хаген | |||
75 | Lauri Törnström | Фінляндія | Наантали | |||
76 | Mitro Milan | Словакія | ||||
77 | Michael Toft Nielsen | Данія | Ольборг | |||
78 | Hynek Nechutny | Чехiя | Пльзень | |||
79 | Joakim Gåfvels | |||||
80 | Micael Myren | Sweden / Portugal | Göteborg / Lagos | |||
81 | Oliver Westlund Myrén | Швеція | Гетеборг | |||
82 | Liv Osterman | Швеція | Стокгольм | |||