Turneringstyp | Individuellt |
---|---|
Status | Avslutad |
Land | Sverige |
Stad | Stockholm |
Anmälan avslutas | 20.11.2014 10:00 |
Turneringen startar | 22.11.2014 |
Участников | 41 |
Etapp
Namn | Status | Längd | Дата и время | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Qualification groups | Avslutad | 1 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | |||
- 2 - | ||||||||
Final Group | Avslutad | 1 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | |||
- 3 - | ||||||||
B Group | Avslutad | 1 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | |||
- 4 - | ||||||||
Play-off A | Avslutad | 7 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | |||
- 5 - | ||||||||
Play-off B | Avslutad | 7 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller |
TextversionSutplacering
Namn | Land | Stad | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hans Osterman | Sverige | Stockholm | |||
2 | Lars Henriksson | Sverige | Piteå | |||
3 | Joakim Lundin | Sverige | Örebro | |||
4 | Carl Bindekrans | Sverige | Norrköping | |||
5 | Oscar Henriksson | Sverige | Piteå | |||
6 | Petter Bengtsson | Sverige | ||||
7 | Thomas Petersson | Sverige | Stockholm | |||
8 | Marcus Andersson | Sverige | Jönköping | |||
9 | Lars Fridell | Sverige | Stockholm | |||
10 | Tomas Aberg | Sverige | ||||
11 | Caroline Eriksson | Sverige | Delsbo | |||
12 | Markus Nilsson | Sverige | Stockholm | |||
13 | Rickard Sjöstedt | Sverige | Malmö | |||
14 | Lars-Erik Svensson | Sverige | Umeå | |||
15 | Peter Östlund | Sverige | Avesta | |||
16 | Truls Mansson | Sverige | Stockholm | |||
17 | Eric Norén | Sverige | Malmö | |||
18 | Petter Bäckebjörk | Sverige | ||||
19 | Jerry Wikström | Sverige | Stockholm | |||
20 | Björn Ingevaldsson | |||||
21 | Jimi Mansson | Sverige | Lund | |||
22 | Jonas Bergstrom | |||||
23 | Sissie Wikstrom | Sverige | Stockholm | |||
24 | Magnus Olander | |||||
25 | Martin Lunden | Sverige | Malmö | |||
26 | Emil Larsson | Sverige | Borlänge | |||
27 | Joan Eriksson Mencl | Sverige | Lund | |||
28 | Henrik Nilsson | Sverige | Västerås | |||
29 | Fredric Axelsson | Sverige | Stockholm | |||
30 | Olle Jacobsson | Sverige | Malmö | |||
31 | Ulrik Nilsson | Sverige | Malmö | |||
32 | Fredrik Hansson | Sverige | Göteborg | |||
33 | Nicklas Nilsson | Sverige | Falun | |||
34 | Marcus Persson | Sverige | Delsbo | |||
35 | Joakim Gåfvels | Sverige | ||||
36 | Uno Osterman | Sverige | Stockholm | |||
37 | Markus Bengtsson | Sverige | Göteborg | |||
38 | Jonas Willman | Sverige | ||||
39 | Robin Westergren Robin | Sverige | Eskilstuna | |||
40 | Jan-Olof Hansson | Sverige | Ekerö | |||
41 | Maria Elena Pettersson | Sverige | Ekerö | |||