Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Країна | Швеція |
Місто | Стокгольм |
Завершення реєстрації | 20.11.2014 10:00 |
Дата проведення турніру | 22.11.2014 |
Участников | 41 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Qualification groups | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
- 2 - | ||||||||
Final Group | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
- 3 - | ||||||||
B Group | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
- 4 - | ||||||||
Play-off A | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
- 5 - | ||||||||
Play-off B | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я | Країна | Місто | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hans Osterman | Швеція | Стокгольм | |||
2 | Lars Henriksson | Швеція | Пітео | |||
3 | Joakim Lundin | Швеція | Еребру | |||
4 | Carl Bindekrans | Швеція | Норрчепінг | |||
5 | Oscar Henriksson | Швеція | Пітео | |||
6 | Petter Bengtsson | Швеція | ||||
7 | Thomas Petersson | Швеція | Стокгольм | |||
8 | Marcus Andersson | Швеція | Єнчепінг | |||
9 | Lars Fridell | Швеція | Стокгольм | |||
10 | Tomas Aberg | Швеція | ||||
11 | Caroline Eriksson | Швеція | Delsbo | |||
12 | Markus Nilsson | Швеція | Стокгольм | |||
13 | Rickard Sjöstedt | Швеція | Мальмё | |||
14 | Lars-Erik Svensson | Швеція | Умео | |||
15 | Peter Östlund | Швеція | Авеста | |||
16 | Truls Mansson | Швеція | Стокгольм | |||
17 | Eric Norén | Швеція | Мальмё | |||
18 | Petter Bäckebjörk | Швеція | ||||
19 | Jerry Wikström | Швеція | Стокгольм | |||
20 | Björn Ingevaldsson | |||||
21 | Jimi Mansson | Швеція | Лунд | |||
22 | Jonas Bergstrom | |||||
23 | Sissie Wikstrom | Швеція | Стокгольм | |||
24 | Magnus Olander | |||||
25 | Martin Lunden | Швеція | Мальмё | |||
26 | Emil Larsson | Швеція | Borlänge | |||
27 | Joan Eriksson Mencl | Швеція | Лунд | |||
28 | Henrik Nilsson | Швеція | Вестерос | |||
29 | Fredric Axelsson | Швеція | Стокгольм | |||
30 | Olle Jacobsson | Швеція | Мальмё | |||
31 | Ulrik Nilsson | Швеція | Мальмё | |||
32 | Fredrik Hansson | Швеція | Гетеборг | |||
33 | Nicklas Nilsson | Швеція | Фалун | |||
34 | Marcus Persson | Швеція | Delsbo | |||
35 | Joakim Gåfvels | Швеція | ||||
36 | Uno Osterman | Швеція | Стокгольм | |||
37 | Markus Bengtsson | Швеція | Göteborg | |||
38 | Jonas Willman | Швеція | ||||
39 | Robin Westergren Robin | Швеція | Ескільстуна | |||
40 | Jan-Olof Hansson | Швеція | Ekerö | |||
41 | Maria Elena Pettersson | Швеція | Ekerö | |||