Namn XI Чемпионат Северо-Запада, 1-й этап
Turneringstyp Individuellt
Status Avslutad
Turneringen har lagts till 10.10.2010
Land Ruošša
Stad Sankt Petersburg
Anmälan startar 10.10.2010 10:00
Anmälan avslutas 10.10.2010 11:15
Turneringen startar 10.10.2010
Участников 34
Maximalt tillåtna deltagare 50

Etapp
Namn Status Längd Дата и время Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 1 -
Первая лига Avslutad 1 10.10.2010 00:00 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 2 -
Матч за 23 итоговое место Avslutad 3 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
Матч за 25 итоговое место Avslutad 3 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
Матч за 27 итоговое место Avslutad 3 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
Матч за 29 итоговое место Avslutad 3 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
Матч за 31 итоговое место Avslutad 3 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
Матч за 33 итоговое место Avslutad 3 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
Матч за выход в Высшую лигу Avslutad 3 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 3 -
Высшая лига Avslutad 1 10.10.2010 00:00 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 4 -
Плей-офф Avslutad 5 10.10.2010 00:00 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller

TextversionSutplacering
Итоговое положение
Förnamn Land Stad Rating
1 Oleg Dmitrichenko Ruošša Sankt Petersburg 42
2 Shadrin Pavel Ruošša Sankt Petersburg 39
3 Alexey Chernov Ruošša Sankt Petersburg 37
4 Anton Legkov Ruošša Sankt Petersburg 36
5 Maxim Borisov Ruošša Sankt Petersburg 34
6 Oleg Ortinov Ruošša Sankt Petersburg 33
7 Pavel Gorodnitskiy Ruošša Sankt Petersburg 31
8 Vitaly Skorobogatov Ruošša Sankt Petersburg 30
9 Kirill Storchak Ruošša Sankt Petersburg 28
10 Andrey Voskoboynikov Ruošša Sankt Petersburg 27
11 Igor Masloboev Ruošša Sankt Petersburg 25
12 Anton Kiselyov Ruošša Sankt Petersburg 24
13 Alexandr Danilov Ruošša Sankt Petersburg 23
14 Elena Nikitina Ruošša Kronshtadt 21
15 Belavina Alexandra Ruošša Sankt Petersburg 20
16 Василий Люторович Ruošša Sankt Petersburg 19
17 Irina Belavina Ruošša Sankt Petersburg 17
18 Anton Fedoseev Ruošša Sankt Petersburg 16
19 Dmitry Belavin Ruošša Sankt Petersburg 14
20 Leushin Igor Ruošša Sankt Petersburg 13
21 Kuruch Darja Ruošša Sankt Petersburg 11
22 Michail Nikitin Ruošša Kronshtadt 10
23 German Fokin Ruošša Sankt Petersburg 8
24 Smirnov Nikolay Ruošša Sankt Petersburg 7
25 Александр Окунев Ruošša Sankt Petersburg 6
26 Maligin Artem Ruošša Sankt Petersburg 5
27 Igor Petrov Ruošša Sankt Petersburg 4
28 Yalbachev Nikolay Ruošša Sankt Petersburg 3
29 Vasily Posrednikov Ruošša Sankt Petersburg 2
30 Brusnitsin Alex Ruošša Sankt Petersburg 1
31 Tulin Maxim Ruošša Sankt Petersburg 1
32 Matichev Evgeniy Ruošša Sankt Petersburg 1
33 Evgeniy Pipchenko Ruošša Sankt Petersburg 1
34 Isakov German Ruošša Sankt Petersburg 1