6-й этап V Открытого Кубка России. VI Кубок ЮФО

Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Krievija
Pilsēta Azova
Reģistrācijas sākums Scorpion 11.03.2015 12:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 10.04.2015 12:00
Turnīra datums 11.04.2015
Dalībnieku 43

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Квалификационный турнир Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Первая лига Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Высшая лига Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 4 -
Плей-офф Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta Reitings
1 Alexey Titov Krievija Sanktpēterburga 30
2 Stepan Korotkiy Krievija Maskava 27
3 Stanislav Lutay Krievija Tula 25
4 Igor Novikov Krievija Krasnodara 23
5 Grigoriy Dubinin Krievija Tula 21
6 Nikita Pavlov Krievija Sanktpēterburga 20
7 Dmitry Soloviev Krievija Mitišči 19
8 Yuriy Prostakov Krievija Ļuberci 18
9 Daniil Yurchenko Krievija Armavira 17
10 Denis Chernjavsky Krievija Rostova pie Donas 16
11 Igor Novikov Krievija Azova 15
12 Ryurik Gutiev Krievija Sochi 14
13 Alexandr Zaytsev Krievija Maskava 13
14 Vladimir Novikov Krievija Azova 12
15 Ivan Talovera Krievija Rostova pie Donas 11
16 Alexandr Gorlin Krievija Volgodonska 10
17 Sergey Fiel Krievija Novorossiysk 9
18 Evgen Novikov Krievija Krasnodara 8
19 Roman Novikov Krievija Krasnodara 7
20 Viktor Maschenko Krievija Rostova pie Donas 6
21 Tatiana Orlova Krievija Krasnodara 5
22 Lidija Kozak Krievija Volgodonska 4
23 Pavel Kiselew Krievija Volgodonska 3
24 Ahidzhakov Aslan Krievija Enem 2
25 Elina Yurchenko Krievija Armavira 1
26 Andrey Makarevich Krievija Starominskaya 1
27 Ivan Tsygikalo Krievija Starominskaya 1
28 Mikhail Alekhin Krievija Rostova pie Donas 1
29 Anastasia Kiseljova Krievija Volgodonska 1
30 Alexei Morozov Krievija Rostova pie Donas 1
31 Alexander Duev Krievija Rostova pie Donas 1
32 Nikolaj Salnikov Krievija Volgodonska 1
33 Kirill Babak Krievija Starominskaya 1
34 Ivan Borzilov Krievija Volgodonska 1
35 Yurchenko Olga Krievija Armavira 1
36 Pavel Volkov Pavlovich Krievija Rostova pie Donas 1
37 Victoria Alexeeva Krievija Volgodonska 1
38 Andrey Shinkarev Krievija Rostova pie Donas 1
39 Sergei Chernikov Krievija Rostova pie Donas 1
40 Igor Shibun Krievija Azova 1
41 Evgeniy Shpitalniy Krievija Rostova pie Donas 1
42 Vlardimir Bresskiy Krievija Azova 1
43 Andrey Dotsenko Krievija Azova 1