Другий етап чемпіонату України сезону 2013/2014

Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Ukraina
Pilsēta Kijeva
Reģistrācijas sākums Scorpion 27.10.2013 16:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 29.11.2013 13:00
Turnīra datums 30.11.2013
Dalībnieku 40

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Груповий етап Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Перша ліга Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
высшая лига Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 4 -
плей-офф за 23-26 места Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 5 -
Плей-офф Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta
1 Roman Ignatenko Ukraina Mariupol
2 Mykhaylo Spivakovskyy Ukraina Одеса / Київ
3 Mykhaylo Shalomayev Ukraina Harkiva
4 Oleksii Korabel Ukraina Irpiņa
5 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga
6 Vitaliy Sapozhnikov Ukraina Odesa
7 Sergii Tsyba Ukraina Kijeva
8 Nazar Kondrashevskyy Ukraina Kijeva
9 Dmytro Donets Ukraina Kijeva
10 Denys Chaban Ukraina Odesa
11 Andryy Lapchenko Ukraina Kijeva
12 Igor Chaban Ukraina Odesa
13 Dmytro Kudrytsky Ukraina Kijeva
14 Olexandr Zaychuk Ukraina Kijeva
15 Oleksii Gusak Ukraina Kijeva
16 Anton Umanskyy Ukraina Kijeva
17 Vitaliy Ignatenko Ukraina Mariupol
18 Viktoriya Noselivska Ukraina Kijeva
19 Igor Zaporojets Ukraina Kijeva
20 Sofiya Kylymnyk Ukraina Kijeva
21 Denys Derkach Ukraina Harkiva
22 Orest Tkach Ukraina Vyshneve
23 Serhiy Talimonchyk Ukraina Kijeva
24 Sergiy Krasyuk Ukraina Kijeva
25 Bogdan Bilovusyak Ukraina Kijeva
26 Dmytro Derkach Ukraina Harkiva
27 Anastasia Garkovskaya Ukraina Kijeva
28 Igor Martynenko Ukraina Harkiva
29 Maksym Peskov Ukraina Kijeva
30 Nikolay Krokhmal Ukraina Odesa
31 Viktoriia Zaporojets Ukraina Kijeva
32 Grigorii Antonenko Ukraina Kijeva
33 Sergey Kuznechikov Ukraina Kijeva
34 Viktor Bobkov Ukraina Kijeva
35 Denys Opara Ukraina Kijeva
36 Egor Sapogko Ukraina Kijeva
37 Valentyn Korabel Ukraina Irpiņa
38 Yuriy Perevjazko Ukraina Kijeva
39 Salo Vladislav Ukraina Zaporizhia
40 Lopata Vladimir Ukraina Kijeva