XIX Чемпионат Санкт-Петербурга - Dalībnieku saraksts

Statuss Noslēdzies
Reģistrācijas sākums Scorpion 04.09.2010 00:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 26.09.2010 11:15
Turnīra datums 26.09.2010

  Reitings Vārds Valsts Pilsēta
1 3834 Alexey Zaharov Krievija Maskava
2 3824 Ivan Zaharov Krievija Maskava
3 3805 Yanis Galuzo Krievija Sanktpēterburga
4 3751 Andrey Voskoboynikov Krievija Sanktpēterburga
5 3713 Alexey Titov Krievija Sanktpēterburga
6 3699 Dmitriy Petrov Krievija Maskava
7 3684 Alexandr Kosyrev Krievija Maskava
8 3683 Alexander Miloradov Krievija Maskava
9 3676 Oleg Dmitrichenko Krievija Sanktpēterburga
10 3629 Dmitriy Koshman Krievija Maskava
11 3591 Alexandr Zaytsev Krievija Maskava
12 3472 Alexey Chernov Krievija Sanktpēterburga
13 3446 Anton Legkov Krievija Sanktpēterburga
14 3442 Shadrin Pavel Krievija Sanktpēterburga
15 3411 Pavel Gorodnitskiy Izraēla Haifa
16 3398 Megrabyan Alexander Krievija Maskava
17 3396 Dmitry Belavin Krievija Sanktpēterburga
18 3387 Dmitry Soloviev Krievija Mitišči
19 3365 Igor Masloboev Krievija Sanktpēterburga
20 3282 Stepan Korotkiy Krievija Maskava
21 3270 Maxim Borisov Krievija Sanktpēterburga
22 3253 Alexandr Zhulyabin Krievija Noginska
23 3252 Oleg Ortinov Krievija Sanktpēterburga
24 3169 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga
25 3142 Kirill Storchak Krievija Sanktpēterburga
26 3136 Mihail Margolis Izraēla Бенидорм
27 3132 Belavina Alexandra Krievija Sanktpēterburga
28 3132 Yuriy Prostakov Krievija Ļuberci
29 3067 Vasiliy Lyutorovich Krievija Sanktpēterburga
30 2915 Petr Mozhaev Krievija Maskava
31 2880 Elena Nikitina Krievija Kronshtadt
32 2800 Mikhail Sivakov Krievija Sanktpēterburga
33 2779 Irina Belavina Krievija Sanktpēterburga
34 2619 Kashentsev Igor Krievija Maskava
35 2538 Alexandr Danilov Krievija Sanktpēterburga
36 2520 Anton Fedoseev Krievija Sanktpēterburga
37 2510 Mischenko Filipp Krievija Sanktpēterburga
38 2411 Maligin Artem Krievija Sanktpēterburga
39 2140 Igor Petrov Krievija Sanktpēterburga
40 2092 German Fokin Krievija Sanktpēterburga
41 2044 Smirnov Nikolay Krievija Sanktpēterburga
42 1943 Michail Nikitin Krievija Kronshtadt
43 1693 Alexey Klimko Krievija Sanktpēterburga
44 1599 Andreev Igor Krievija Sanktpēterburga
45 1160 Kuruch Darja Krievija Sanktpēterburga
46 301 Evgeniy Pipchenko Krievija Sanktpēterburga
47 138 Shubbe Leontiy Krievija Sanktpēterburga
48 97 Kuznecov Vladislav Krievija Sanktpēterburga
49 50 Solovjov Igor Krievija Sanktpēterburga
50 35 Vaganov Alexander Krievija Sanktpēterburga