XXI Чемпионат Санкт-Петербурга (финал)

Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Krievija
Pilsēta Sanktpēterburga
Turnīra datums 19.05.2013
Dalībnieku 16

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Белавин - Федосеев Noslēdzies 6 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Белавина - Фокин Noslēdzies 6 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Легков - Никитина Noslēdzies 6 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Малыгин - Скоробогатов Noslēdzies 6 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Никитин - Борисов Noslēdzies 6 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Озеров - Шашков Noslēdzies 6 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Ортинов - Данилов Noslēdzies 6 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Чернов - Ларичева Noslēdzies 6 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
L: Данилов - Белавина Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
L: Ларичева - Никитин Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
L: Малыгин - Федосеев Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
L: Никитина - Озеров Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
W: Белавин - Скоробогатов Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
W: Борисов - Чернов Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
W: Легков - Фокин Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
W: Ортинов - Шашков Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Белавин - Данилов Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Легков - Ларичева Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Чернов - Никитина Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Шашков - Федосеев Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 4 -
Финальный плей-офф 1\4 Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta
1 Maxim Borisov Krievija Sanktpēterburga
2 German Fokin Krievija Sanktpēterburga
3 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga
4 Dmitry Belavin Krievija Sanktpēterburga
5 Oleg Ortinov Krievija Sanktpēterburga
6 Elena Nikitina Krievija Kronshtadt
7 Viktoria Gorodnitskaya Krievija Čerepoveca
8 Mikhail Shashkov Krievija Sanktpēterburga
9 Alexey Chernov Krievija Sanktpēterburga
10 Anton Legkov Krievija Sanktpēterburga
11 Alexandr Danilov Krievija Sanktpēterburga
12 Anton Fedoseev Krievija Sanktpēterburga
13 Dmitry Malygin Krievija Sanktpēterburga
14 Michail Nikitin Krievija Kronshtadt
15 Alexander Ozerov Krievija Čerepoveca
16 Irina Belavina Krievija Sanktpēterburga