Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Krievija |
Pilsēta | Kursk |
Adrese | г. Курск, проспект Дружбы, 14 (школа №52) |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 11.01.2017 10:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 15.01.2017 10:00 |
Turnīra datums | 15.01.2017 |
Dalībnieku | 27 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Квалификация | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 2 - | ||||||||
Плей-офф | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 3 - | ||||||||
Плей-офф Первая Лига | Noslēdzies | 3 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 5 - | ||||||||
Плей-офф Первая Лига Полуфинал | Noslēdzies | 3 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 6 - | ||||||||
Плей-офф Финал | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sergey Ivanov | Krievija | Kursk | |||
2 | Denis Matveev | Krievija | Kursk | |||
3 | Andrey Chaplygin | Krievija | Kursk | |||
4 | Artem Pankov | Krievija | Kursk | |||
5 | Dmitriy Nabasov | Krievija | Kursk | |||
6 | Gleb Moskvin | Krievija | Kursk | |||
7 | Rostislav Pereverzev | Krievija | Kursk | |||
8 | Yuriy Aseev | Krievija | Kursk | |||
9 | Andrey Aseev | Krievija | Kursk | |||
10 | Olga Likova | Krievija | Kursk | |||
11 | Rostislav Tkachev | Krievija | Kursk | |||
12 | Pavel Belozerov | Krievija | Kursk | |||
13 | Artem Brazevich | Krievija | Kursk | |||
14 | Dmitriy Soromotin | Krievija | Kursk | |||
15 | Andrey Glebov | Krievija | Kursk | |||
16 | Alexey Naumenko | Krievija | Kursk | |||
17 | Sergey Romanov | Krievija | Kursk | |||
18 | Anton Ignatiev | Krievija | Kursk | |||
19 | Anatoliy Soglaev | Krievija | Kursk | |||
20 | Andrey Ignatiev | Krievija | Kursk | |||
21 | Ilya Ovramenko | Krievija | Kursk | |||
22 | Maksim Usikov | Krievija | Kursk | |||
23 | Darya Gladkova | Krievija | Kursk | |||
24 | Lev Likov | Krievija | Kursk | |||
25 | Kirill Mikhailov | Krievija | Kursk | |||
26 | Sergey Romanov | Krievija | Kursk | |||
27 | Sergey Romanov | Krievija | Kursk | |||