13 апреля в 14ч Маска (ПМЦ МИР) Энгельса, 133.
Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Країна | Російська Федерація |
Місто | Санкт-Петербург |
Початок реєстрації | 01.04.2019 00:00 |
Завершення реєстрації | 13.04.2019 14:00 |
Дата проведення турніру | 13.04.2019 |
Время начала | 14-00 |
Участников | 26 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Высшая лига | Завершено | 1 | 13.04.2019 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
- 2 - | ||||||||
Верхний плей-офф | Завершено | 7 | 13.04.2019 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
- 3 - | ||||||||
Утешительный плей-офф | Завершено | 5 | 13.04.2019 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
- 4 - | ||||||||
Малый плей-офф | Завершено | 3 | 13.04.2019 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
Текстова версіяПідсумкове положення
19 Кубок Северо-Запада | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ім'я | Країна | Місто | Рейтинг | Очки МР | ||||
1 | Oleg Ortinov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 452 | ||||
2 | Ruslan Kamalov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 417 | ||||
3 | Nikita Pavlov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 402 | ||||
4 | Elena Nikitina | Російська Федерація | Кронштадт | 390 | ||||
5 | Alexander Koroschenko | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 379 | ||||
6 | Ksenia Oboeva | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 370 | ||||
7 | Artem Blinov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 357 | ||||
8 | Georgiy Levashov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 345 | ||||
9 | Irina Belavina | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 330 | ||||
10 | Vitaly Skorobogatov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 314 | ||||
11 | Ilya Ponomarev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 300 | ||||
12 | Vadim Matveev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 289 | ||||
13 | Kirill Storchak | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 283 | ||||
14 | Pavel Fedorov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 275 | ||||
15 | Alexander Nagorniy st. | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 264 | ||||
16 | Semyon Bityukov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 247 | ||||
17 | Nikita Tikhomirov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 223 | ||||
18 | Mikhail Goncharuk | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 157 | ||||
19 | Danila Titov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 97 | ||||
20 | Elena Stoljarova | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 44 | ||||
21 | Дмитрий Красильников | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 9 | ||||
22 | Andrey Tikhomirov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 7 | ||||
23 | Дмитрий Сигалов | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 6 | ||||
24 | Елизавета Бабушкина | 4 | ||||||
25 | Виталий Смирнов | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 3 | ||||
26 | Георгий Лазарев | 1 | ||||||