Latvijas Kauss 2016/2017 #4

Тип турніру Індивідуальний
Стан Завершено
Країна Латвія
Місто Burtnieki
Початок реєстрації 25.03.2017 10:00
Завершення реєстрації 25.03.2017 10:00
Дата проведення турніру 25.03.2017
Участников 47

Етапи
Назва Стан Тривалість Дата и время Учасники Розклад і результати Таблиці
- 1 -
Grupas Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 2 -
1.līga Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
2.līga Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 3 -
Play-off - 1.līga Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці
Play-off - 1/2 līga Завершено 5 Учасники Розклад і результати Таблиці

Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я Країна Місто
1 Sandis Kristaps Lagzdiņš Латвія Рига
2 Edgars Caics Латвія Рига
3 Gints Lasmanis Латвія Skrunda
4 Valts Smagars Латвія Рига
5 Elvijs Siliņš Латвія Вентспилс
6 Jevgēnijs Zaharovs Латвія Рига
7 Edgars Saulītis Латвія Инчукалнс
8 Raivis Miglinieks Латвія Рига
9 Artjoms Zaharovs Латвія Skrunda
10 Edgars Mucenieks Латвія Skrunda
11 Edžus Kaņeps Латвія Вентспилс
12 Alvis Siliņš Латвія Вентспилс
13 Rainers Kalniņš Латвія Инчукалнс
14 Sergejs Mihejevs Латвія Рига
15 Eliāns Ēdelis Латвія Вентспилс
16 Sandis Kalniņš Латвія Инчукалнс
17 Egīls Belševics Латвія Рига
18 Guntis Ernšteins Латвія Вентспилс
19 Elēna Rācenāja Латвія Вентспилс
20 Roberts Suharevs Jr. Латвія Инчукалнс
21 Eduards Paķis Латвія Саулкрасти
22 Aleksandrs Žernovojs Латвія Вентспилс
23 Romans Faļkenšteins Латвія Рига
24 Emīls Krasts Латвія Валмієра
25 Elvis Arhinovičs Латвія Вентспилс
26 Reinis Rihards Liepiņš Латвія Рига
27 Sandis Krasts Латвія Валмієра
28 Hugo Brengulis Латвія Инчукалнс
29 Haralds Janvars Латвія Вентспилс
30 Rolands Riekstiņš Латвія Burtnieki
31 Kaspars Viļums Латвія Рига
32 Ralfs Paeglis Латвія Инчукалнс
33 Rinalds Siņicins Латвія Инчукалнс
34 Kristaps Riekstiņš Латвія Burtnieki
35 Intars Garančs Латвія Инчукалнс
36 Intars Žubeckis Латвія Рига
37 Mārīte Stūrmane Латвія Stūniši
38 Alberts Bērtiņš Латвія Рига
39 Mārcis Radelis Латвія Вентспилс
40 Martins Gabrielis Латвія Рига
41 Toms Stūrmanis Латвія Stūniši
42 Sergejs Bezenkovs Латвія Рига
43 Toms Baumanis Латвія Инчукалнс
44 Andrejs Farafonovs Латвія Рига
45 Rihards Hoņavko Латвія Инчукалнс
46 Edvards Drozds Латвія Инчукалнс
47 Aigars Romals Латвія Инчукалнс