Latvijas Kauss 2016/2017 #4

Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Latvija
Pilsēta Burtnieki
Reģistrācijas sākums 25.03.2017 10:00
Reģistrācijas beigas 25.03.2017 10:00
Turnīra datums 25.03.2017
Dalībnieku 47

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Grupas Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
1.līga Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
2.līga Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Play-off - 1.līga Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Play-off - 1/2 līga Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta
1 Sandis Kristaps Lagzdiņš Latvija Rīga
2 Edgars Caics Latvija Rīga
3 Gints Lasmanis Latvija Skrunda
4 Valts Smagars Latvija Rīga
5 Elvijs Siliņš Latvija Ventspils
6 Jevgēnijs Zaharovs Latvija Rīga
7 Edgars Saulītis Latvija Inčukalns
8 Raivis Miglinieks Latvija Rīga
9 Artjoms Zaharovs Latvija Skrunda
10 Edgars Mucenieks Latvija Skrunda
11 Edžus Kaņeps Latvija Ventspils
12 Alvis Siliņš Latvija Ventspils
13 Rainers Kalniņš Latvija Inčukalns
14 Sergejs Mihejevs Latvija Rīga
15 Eliāns Ēdelis Latvija Ventspils
16 Sandis Kalniņš Latvija Inčukalns
17 Egīls Belševics Latvija Rīga
18 Guntis Ernšteins Latvija Ventspils
19 Elēna Rācenāja Latvija Ventspils
20 Roberts Suharevs Jr. Latvija Inčukalns
21 Eduards Paķis Latvija Saulkrasti
22 Aleksandrs Žernovojs Latvija Ventspils
23 Romans Faļkenšteins Latvija Rīga
24 Emīls Krasts Latvija Valmiera
25 Elvis Arhinovičs Latvija Ventspils
26 Reinis Rihards Liepiņš Latvija Rīga
27 Sandis Krasts Latvija Valmiera
28 Hugo Brengulis Latvija Inčukalns
29 Haralds Janvars Latvija Ventspils
30 Rolands Riekstiņš Latvija Burtnieki
31 Kaspars Viļums Latvija Rīga
32 Ralfs Paeglis Latvija Inčukalns
33 Rinalds Siņicins Latvija Inčukalns
34 Kristaps Riekstiņš Latvija Burtnieki
35 Intars Garančs Latvija Inčukalns
36 Intars Žubeckis Latvija Rīga
37 Mārīte Stūrmane Latvija Stūniši
38 Alberts Bērtiņš Latvija Rīga
39 Mārcis Radelis Latvija Ventspils
40 Martins Gabrielis Latvija Rīga
41 Toms Stūrmanis Latvija Stūniši
42 Sergejs Bezenkovs Latvija Rīga
43 Toms Baumanis Latvija Inčukalns
44 Andrejs Farafonovs Latvija Rīga
45 Rihards Hoņavko Latvija Inčukalns
46 Edvards Drozds Latvija Inčukalns
47 Aigars Romals Latvija Inčukalns