XXIV Чемпионат Санкт-Петербурга 1 этап

Тип турніру Індивідуальний
Стан Завершено
Країна Російська Федерація
Місто Санкт-Петербург
Початок реєстрації 11.09.2015 23:00
Завершення реєстрації 27.09.2015 11:40
Дата проведення турніру 27.09.2015
Участников 70

Етапи
Назва Стан Тривалість Дата и время Учасники Розклад і результати Таблиці
- 1 -
Группа Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 2 -
Лиги Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 3 -
Play-off Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці

Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я Країна Місто Рейтинг
1 Maxim Borisov Російська Федерація Санкт-Петербург 100
2 Andrey Voskoboynikov Російська Федерація Санкт-Петербург 97
3 German Fokin Російська Федерація Санкт-Петербург 95
4 Nikita Zholobov Російська Федерація Санкт-Петербург 93
5 Anton Kiselyov Російська Федерація Санкт-Петербург 91
6 Anton Legkov Російська Федерація Санкт-Петербург 90
7 Mikhail Shashkov Російська Федерація Санкт-Петербург 89
8 Oleg Ortinov Російська Федерація Санкт-Петербург 88
9 Dmitry Afonin Російська Федерація Санкт-Петербург 87
10 Anton Fedoseev Російська Федерація Санкт-Петербург 86
11 Alexey Chernov Російська Федерація Санкт-Петербург 85
12 Alexander Okunev Російська Федерація Санкт-Петербург 84
13 Mikhail Sivakov Російська Федерація Санкт-Петербург 83
14 Igor Masloboev Російська Федерація Санкт-Петербург 82
15 Artem Valiev Литва Вільнюс 81
16 Vitaly Skorobogatov Російська Федерація Санкт-Петербург 80
17 Kirill Storchak Російська Федерація Санкт-Петербург 79
18 Michail Nikitin Російська Федерація Кронштадт 78
19 Nikita Pavlov Російська Федерація Санкт-Петербург 77
20 Alexi Biorn Російська Федерація Санкт-Петербург 76
21 Artem Budaev Російська Федерація Санкт-Петербург 75
22 Andrey Budilin Російська Федерація Санкт-Петербург 74
23 Artem Boldyrev Російська Федерація Сєверодвінськ 73
24 Alex Gorin Російська Федерація Санкт-Петербург 72
25 Evgeniy Pipchenko Російська Федерація Санкт-Петербург 71
26 Mishurinskikh Konstantin Російська Федерація Горад Пскоў 70
27 Alexandr Danilov Російська Федерація Санкт-Петербург 69
28 Ruslan Kamalov Російська Федерація Санкт-Петербург 68
29 Georgiy Levashov Російська Федерація Санкт-Петербург 67
30 Anthony Mzilangve Російська Федерація Санкт-Петербург 66
31 Daniil Perov Російська Федерація Санкт-Петербург 65
32 Egor Stepanov Російська Федерація Санкт-Петербург 64
33 Artem Bychkov Російська Федерація Санкт-Петербург 63
34 Vladimir Smirnov Російська Федерація Санкт-Петербург 62
35 Sergey Nemolot Російська Федерація Санкт-Петербург 61
36 Oleg Salamatov Російська Федерація Санкт-Петербург 60
37 Ilya Ponomarev Російська Федерація Санкт-Петербург 59
38 Smirnov Nikolay Російська Федерація Санкт-Петербург 58
39 Artem Blinov Російська Федерація Санкт-Петербург 57
40 Vadim Matveev Російська Федерація Санкт-Петербург 56
41 Alexander Koroschenko Російська Федерація Санкт-Петербург 55
42 George Titov Російська Федерація Санкт-Петербург 54
43 Alexander Nagorniy st. Російська Федерація Санкт-Петербург 53
44 Dmitry Alekseev Російська Федерація Санкт-Петербург 52
45 Vladimir Nikulov Російська Федерація Санкт-Петербург 51
46 Alexander Speranskiy Російська Федерація Санкт-Петербург 50
47 Dmitry Malygin Російська Федерація Санкт-Петербург 49
48 Victor Ovchinnikov Російська Федерація Ноябрьск 48
49 Darja Obuhova Російська Федерація Санкт-Петербург 47
50 Vladimir Alekseev Російська Федерація Санкт-Петербург 46
51 Irina Vorobieva Російська Федерація Санкт-Петербург 45
52 Vadim Lukin Російська Федерація Череповець 44
53 Ivan Smirnov Російська Федерація Санкт-Петербург 43
54 Denis Petrov Російська Федерація Санкт-Петербург 42
55 Alexander Nagorniy ml. Російська Федерація Санкт-Петербург 41
56 Vadim Lebedev Російська Федерація Санкт-Петербург 40
57 Дмитрий Глухачёв Російська Федерація Санкт-Петербург 39
58 Андрей Бортяков Російська Федерація Санкт-Петербург 38
59 Мирослав Романов Російська Федерація Санкт-Петербург 37
60 Иван Бортяков Російська Федерація Санкт-Петербург 36
61 Slava Ius Російська Федерація Санкт-Петербург 35
62 Juriy Pochatov Російська Федерація Санкт-Петербург 34
63 Вячеслав Романов Російська Федерація Санкт-Петербург 33
64 Дмитрий Сигалов Російська Федерація Санкт-Петербург 32
65 Roman Guzenko Російська Федерація Санкт-Петербург 31
66 Игорь Початов Російська Федерація Санкт-Петербург 30
67 Elena Stoljarova Російська Федерація Санкт-Петербург 29
68 Алексей Щулёв Російська Федерація Санкт-Петербург 28
69 Андрей Юшманов Російська Федерація Санкт-Петербург 27
70 Artem Orlenko Російська Федерація Санкт-Петербург 26