Namn XXIV Чемпионат Санкт-Петербурга 1 этап
Turneringstyp Individuellt
Status Avslutad
Turneringen har lagts till 11.09.2015
Land Ruošša
Stad Sankt Petersburg
Anmälan startar 11.09.2015 23:00
Anmälan avslutas 27.09.2015 11:40
Turneringen startar 27.09.2015
Участников 70

Etapp
Namn Status Längd Дата и время Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 1 -
Группа Avslutad 1 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 2 -
Лиги Avslutad 1 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 3 -
Play-off Avslutad 7 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller

TextversionSutplacering
Förnamn Land Stad Rating
1 Maxim Borisov Ruošša Sankt Petersburg 100
2 Andrey Voskoboynikov Ruošša Sankt Petersburg 97
3 German Fokin Ruošša Sankt Petersburg 95
4 Nikita Zholobov Ruošša Sankt Petersburg 93
5 Anton Kiselyov Ruošša Sankt Petersburg 91
6 Anton Legkov Ruošša Sankt Petersburg 90
7 Mikhail Shashkov Ruošša Sankt Petersburg 89
8 Oleg Ortinov Ruošša Sankt Petersburg 88
9 Dmitry Afonin Ruošša Sankt Petersburg 87
10 Anton Fedoseev Ruošša Sankt Petersburg 86
11 Alexey Chernov Ruošša Sankt Petersburg 85
12 Alexander Okunev Ruošša Sankt Petersburg 84
13 Mikhail Sivakov Ruošša Sankt Petersburg 83
14 Igor Masloboev Ruošša Sankt Petersburg 82
15 Artem Valiev Litauen Vilnius 81
16 Vitaly Skorobogatov Ruošša Sankt Petersburg 80
17 Kirill Storchak Ruošša Sankt Petersburg 79
18 Michail Nikitin Ruošša Kronshtadt 78
19 Nikita Pavlov Ruošša Sankt Petersburg 77
20 Alexi Biorn Ruošša Sankt Petersburg 76
21 Artem Budaev Ruošša Sankt Petersburg 75
22 Andrey Budilin Ruošša Sankt Petersburg 74
23 Artem Boldyrev Ruošša Severodvinsk 73
24 Alex Gorin Ruošša Sankt Petersburg 72
25 Evgeniy Pipchenko Ruošša Sankt Petersburg 71
26 Mishurinskikh Konstantin Ruošša Pskov 70
27 Alexandr Danilov Ruošša Sankt Petersburg 69
28 Ruslan Kamalov Ruošša Sankt Petersburg 68
29 Georgiy Levashov Ruošša Sankt Petersburg 67
30 Anthony Mzilangve Ruošša Sankt Petersburg 66
31 Daniil Perov Ruošša Sankt Petersburg 65
32 Egor Stepanov Ruošša Sankt Petersburg 64
33 Artem Bychkov Ruošša Sankt Petersburg 63
34 Vladimir Smirnov Ruošša Sankt Petersburg 62
35 Sergey Nemolot Ruošša Sankt Petersburg 61
36 Oleg Salamatov Ruošša Sankt Petersburg 60
37 Ilya Ponomarev Ruošša Sankt Petersburg 59
38 Smirnov Nikolay Ruošša Sankt Petersburg 58
39 Artem Blinov Ruošša Sankt Petersburg 57
40 Vadim Matveev Ruošša Sankt Petersburg 56
41 Alexander Koroschenko Ruošša Sankt Petersburg 55
42 George Titov Ruošša Sankt Petersburg 54
43 Aleksandr Nagorniy Sr. Ruošša Sankt Petersburg 53
44 Dmitry Alekseev Ruošša Sankt Petersburg 52
45 Vladimir Nikulov Ruošša Sankt Petersburg 51
46 Alexander Speranskiy Ruošša Sankt Petersburg 50
47 Dmitry Malygin Ruošša Sankt Petersburg 49
48 Victor Ovchinnikov Ruošša Noyabrsk 48
49 Dasha Obuhova Ruošša Sankt Petersburg 47
50 Vladimir Alekseev Ruošša Sankt Petersburg 46
51 Irina Vorobieva Ruošša Sankt Petersburg 45
52 Vadim Lukin Ruošša Tjerepovets 44
53 Ivan Smirnov Ruošša Sankt Petersburg 43
54 Denis Petrov Ruošša Sankt Petersburg 42
55 Aleksandr Nagornyy j. Ruošša Sankt Petersburg 41
56 Vadim Lebedev Ruošša Sankt Petersburg 40
57 Дмитрий Глухачёв Ruošša Sankt Petersburg 39
58 Андрей Бортяков Ruošša Sankt Petersburg 38
59 Мирослав Романов Ruošša Sankt Petersburg 37
60 Иван Бортяков Ruošša Sankt Petersburg 36
61 Slava Ius Ruošša Sankt Petersburg 35
62 Juriy Pochatov Ruošša Sankt Petersburg 34
63 Вячеслав Романов Ruošša Sankt Petersburg 33
64 Дмитрий Сигалов Ruošša Sankt Petersburg 32
65 Roman Guzenko Ruošša Sankt Petersburg 31
66 Игорь Початов Ruošša Sankt Petersburg 30
67 Elena Stoljarova Ruošša Sankt Petersburg 29
68 Алексей Щулёв Ruošša Sankt Petersburg 28
69 Андрей Юшманов Ruošša Sankt Petersburg 27
70 Artem Orlenko Ruošša Sankt Petersburg 26