Назва 1-й этап VI Открытого Кубка России. XVI Кубок Поволжья
Тип турніру Індивідуальний
Стан Завершено
Турнір додано 27.06.2015
Країна Россия
Місто Нижний Новгород
Початок реєстрації 27.06.2015 11:00
Завершення реєстрації 08.08.2015 11:00
Дата проведення турніру 09.08.2015
Участников 47

Етапи
Назва Стан Тривалість Дата и время Учасники Розклад і результати Таблиці
- 1 -
Квалификация Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 2 -
Высшие Лиги Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 3 -
Первая Лига Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 4 -
Плей-офф Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці

Текстова версіяПідсумкове положення
Итоговое положение
Ім'я Країна Місто Рейтинг
1 Veniamin Gerasimov Russia Moscow 30
2 Arseniy Stolyarov Russia Moscow 27
3 Stanislav Lutay Russia Tula 25
4 Vitaly Skorobogatov Russia Saint-Petersburg 23
5 Alexey Titov Russia Saint-Petersburg 21
6 Yuriy Prostakov Russia Lyubertsy 20
7 Stepan Korotkiy Russia Moscow 19
8 Sergey Shikerin Russia Nizhny Novgorod 18
9 Grigorij Dubinin Russia Tula 17
10 Anton Fedoseev Russia Saint-Petersburg 16
11 Korotkiy Alexey Russia Nizhny Novgorod 15
12 Alexander Galkin Russia Volgograd 14
13 Alexandr Zaytsev Russia Moscow 13
14 Yury Volik Russia Krasnodar 12
15 Alexandr Shikerin Russia Nizhny Novgorod 11
16 Nikita Pavlov Russia Sankt-Petersburg 10
17 Gleb Vasiliev Russia Moscow 9
18 Dima Hintibidze Russia Nizhny Novgorod 8
19 Anton Runenkov Russia Moscow 7
20 Sergey Kovankin Russia Nizhny Novgorod 6
21 Sergey Kalinkin Russia Nizhny Novgorod 5
22 Sergey Korotkiy Russia Moscow 4
23 Alexander Okunev Russia Saint-Petersburg 3
24 Georgiy Levashov Russia Saint-Petersburg 2
25 Alexey Krinov Russia Moscow 1
26 Mishurinskikh Konstantin Russia Pskov 1
27 Ryurik Gutiev Russia Sochi 1
28 Mikhail Krinov Russia Moscow 1
29 Andrey Ponomarev Russia Moscow 1
30 Ivan Shemjakov Russia Nizhny Novgorod 1
31 Abasova Elnara Russia Nizhny Novgorod 1
32 Yaroslav Mikryukov Russia Kotelniki 1
33 Alexandr Volozhanin Russia Nizhny Novgorod 1
34 Lanita Gutieva Russia Sochi 1
35 Artem Blinov Russia Saint-Petersburg 1
36 Taisiay Ankudimiva Russia Nizhny Novgorod 1
37 Kalinkin Andrey Russia Nizhny Novgorod 1
38 Leonid Volik Russia Krasnidar 1
39 Ivan Titkov Russia Samara 1
40 Alexey Shalagin Russia Nizhny Novgorod 1
41 Vladimir Kudryavcev Russia Nizhny Novgorod 1
42 Yuri Toropchin Russia Samara 1
43 Alexey Kalinkin Russia Nizhny Novgorod 1
44 Ekaterina Kolodeznaja 1
45 Volik Mikhail Russia Krasnodar 1
46 Andrey Varyutin Russia Nizhny Novgorod 1
47 Анастасия Власова 1