Назва XIV World Championship 2015 OPEN
Тип турніру Індивідуальний
Стан Завершено
Турнір додано 23.04.2015
Країна Російська Федерація
Місто Санкт-Петербург
Початок реєстрації 22.04.2015 00:00
Завершення реєстрації 23.04.2015 00:00
Дата проведення турніру 13.06.2015
Участников 108

Етапи
Назва Стан Тривалість Дата и время Учасники Розклад і результати Таблиці
- 1 -
Open Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 2 -
divisions Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
Final groups Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 3 -
Play-off Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці

Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я Країна Місто
1 Maxim Borisov Російська Федерація Санкт-Петербург
2 Atis Sīlis Латвія Рига
3 Edgars Caics Латвія Рига
4 Dmytro Litvinyuk Україна Кропивницький
5 Yanis Galuzo Російська Федерація Москва
6 German Fokin Російська Федерація Санкт-Петербург
7 Jan Pelkonen Фінляндія Наантали
8 Yngve Aasheim Норвегія Тронгейм
9 Ahti Lampi Фінляндія Логя
10 Hans Osterman Швеція Стокгольм
11 Alexey Titov Російська Федерація Санкт-Петербург
12 Andrey Voskoboynikov Російська Федерація Санкт-Петербург
13 Veniamin Gerasimov Російська Федерація Москва
14 Dmitriy Koshman Російська Федерація Москва
15 Arseniy Stolyarov Російська Федерація Москва
16 Carl Bindekrans Швеція Норрчепінг
17 Alexey Zaharov Російська Федерація Москва
18 Valts Smagars Латвія Рига
19 Alexander Miloradov Російська Федерація Москва
20 Oscar Henriksson Швеція Пітео
21 Janne Ollila Фінляндія Наантали
22 Jan Dryak Чехiя
23 Patrik Petr Чехiя Литомишль
24 Stepan Korotkiy Російська Федерація Москва
25 Grigorij Dubinin Російська Федерація Тула
26 Kevin Eriksson Фінляндія Турку
27 Zdenek Matousek Чехiя
28 Artjoms Zaharovs Латвія Рига
29 Peter Östlund Швеція Авеста
30 Krystof Lebl Чехiя Прага
31 Mikhail Shashkov Російська Федерація Санкт-Петербург
32 Gints Lasmanis Латвія Skrunda
33 Jevgēnijs Zaharovs Латвія Рига
34 Markus Nilsson Швеція Стокгольм
35 Oleg Ortinov Російська Федерація Санкт-Петербург
36 Sandis Kristaps Lagzdiņš Латвія Рига
37 Edgars Mucenieks Латвія Skrunda
38 Lars Henriksson Швеція Пітео
39 Jānis Kalnevics Латвія Инчукалнс
40 Kristian Iso-Tryykari Фінляндія Турку
41 Jimmy Mardell Швеція Стокгольм
42 Stanislav Lutay Російська Федерація Тула
43 Edgars Saulītis Латвія Инчукалнс
44 Viktoriya Noselivska Україна Київ
45 Artem Valiev Литва Вільнюс
46 Jevgeni Lvov Естонія Таллінн
47 Santtu Sainio Фінляндія Логя
48 Truls Mansson Швеція Стокгольм
49 Daniel Remmem Норвегія
50 Andreas Roren Норвегія Осло
51 Miroslav Cernoch Чехiя Прага
52 Mykhaylo Spivakovskyy Україна Одеса / Київ
53 Gergely Regula Угорщина Будапешт
54 Vaclav Pikl Чехiя Пльзень
55 Hamacek Filip Чехiя
56 Moe Espen Норвегія Тронгейм
57 Bjarne Axelsen Данія Bronderslev
58 Mykhaylo Shalomayev Україна Харків
59 Arne Johannes Holmin Норвегія Берген
60 Kimmo Eriksson Фінляндія Турку
61 Anton Umansky Україна Київ
62 Simon Thomas Ірландія Berlin
63 Stian Ostrem Норвегія Драммен
64 Maria Saveljeva Естонія Таллінн
65 Igor Saveljev Естонія Таллінн
66 Tomas Aberg Швеція
67 Frode Hagerup Норвегія
68 Borsanyi Peter Угорщина
69 Papp Magor Угорщина
70 Martin Zenisek Чехiя Пльзень
71 Pavel Plesak Чехiя Пльзень
72 David Smid Чехiя
73 Evgeniy Matantsev Україна Кропивницький
74 Klaus Jean-Claude Швейцарія
75 Anette Engel Данія Bronderslev
76 Benjamin Suominen Фінляндія Наантали
77 Igor Zaporojets Україна Київ
78 Magyari Viktor Угорщина
79 Jorn Moldvaer Норвегія
80 Valentin Dietze Німеччина Фрайбург
81 Alen Shekarev Естонія Таллінн
82 Juri Artamonov Естонія Таллінн
83 Baurzhan Ualiev Казахстан Астана
84 Ralph Pommerenke Німеччина Frankfurt
85 Locher Rolf Швейцарія
86 Frank Bruneske Німеччина Вільгельмсгафен
87 Vafa Hamdamov Естонія Таллінн
88 Gleb Tarakanov Казахстан Алмати
89 Aliaksandr Bartosh Білорусь Мінськ
90 Aleksandr Dolgov Білорусь Мінськ
91 Mikko Haveri Фінляндія Турку
92 Andrei Kniaziuk Білорусь Новополоцьк
93 Aleksandr Tarakanov Казахстан Железнодорожный (РФ)
94 Yuriy Bondarenko Україна Харків
95 Klaus Ramon Швейцарія
96 Vladislav Zubel Естонія Таллінн
97 Igor Chudin Казахстан Теміртау
98 Eike Rompa Німеччина Вільгельмсгафен
99 Vladimir Tarakanov Казахстан Алмати
100 Luginbuehl Beat Швейцарія
101 Thomas Haussknecht Німеччина Берлін
102 Roman Romanenko Білорусь Мінськ
103 Siarhei Vazhnik Білорусь Мінськ
104 Eugene Papakul Білорусь Мінськ
105 Bakhtiyar Tileukabylov Казахстан Шимкент
106 Dominik Hofer Швейцарія
107 Eduard Kuratnik Білорусь Мінськ
108 Andrei Haprou Білорусь Мінськ