Назва XIV World Championship 2015 OPEN
Тип турніру Індивідуальний
Стан Завершено
Турнір додано 23.04.2015
Країна Россия
Місто Санкт-Петербург
Початок реєстрації 22.04.2015 00:00
Завершення реєстрації 23.04.2015 00:00
Дата проведення турніру 13.06.2015
Участников 108

Етапи
Назва Стан Тривалість Дата и время Учасники Розклад і результати Таблиці
- 1 -
Open Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 2 -
divisions Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
Final groups Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 3 -
Play-off Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці

Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я Країна Місто
1 Maxim Borisov Russia Saint-Petersburg
2 Atis Sīlis Latvija Rīga
3 Edgars Caics Latvia Riga
4 Dmytro Litvinyuk Ukraine Kirovohrad
5 Yanis Galuzo Russia Moscow
6 German Fokin Russia Saint-Petersburg
7 Jan Pelkonen Finland Naantali
8 Yngve Aasheim Norway Trondheim
9 Ahti Lampi Finland Lohja
10 Hans Osterman Sweden Stockholm
11 Alexey Titov Russia Saint-Petersburg
12 Andrey Voskoboynikov Russia Saint-Petersburg
13 Veniamin Gerasimov Russia Moscow
14 Dmitriy Koshman Russia Moscow
15 Arseniy Stolyarov Russia Moscow
16 Carl Bindekrans Sweden Norrköping
17 Alexey Zaharov Russia Moscow
18 Valts Smagars Latvija Rīga
19 Alexander Miloradov Russia Moscow
20 Oscar Henriksson Sweden Piteå
21 Janne Ollila Finland Naantali
22 Jan Dryak Czech Republic
23 Patrik Petr Czech Republic Litomysl
24 Stepan Korotkiy Russia Moscow
25 Grigorij Dubinin Russia Tula
26 Kevin Eriksson Finland Turku
27 Zdenek Matousek Czech Republic
28 Artjoms Zaharovs Latvija Rīga
29 Peter Östlund Sweden Avesta
30 Krystof Lebl Czech Republic Prague
31 Mikhail Shashkov Russia Saint-Petersburg
32 Gints Lasmanis Latvija Skrunda
33 Jevgēnijs Zaharovs Latvija Rīga
34 Markus Nilsson Sweden Stockholm
35 Oleg Ortinov Russia Saint-Petersburg
36 Sandis Kristaps Lagzdiņš Latvija Rīga
37 Edgars Mucenieks Latvija Skrunda
38 Lars Henriksson Sweden Piteå
39 Jānis Kalnevics Latvia Incukalns
40 Kristian Iso-Tryykari Finland Turku
41 Jimmy Mardell Sweden Stockholm
42 Stanislav Lutay Russia Tula
43 Edgars Saulītis Latvija Inčukalns
44 Viktoriya Noselivska Ukraine Kyiv
45 Artem Valiev Lithuania Vilnius
46 Jevgeni Lvov Estonia Tallinn
47 Santtu Sainio Finland Lohja
48 Truls Mansson Sweden Stockholm
49 Daniel Remmem Norway
50 Andreas Roren Norway Oslo
51 Miroslav Cernoch Czech Republic Prague
52 Mykhaylo Spivakovskyy Ukraine Odesa / Kyiv
53 Gergely Regula Hungary Budapest
54 Vaclav Pikl Czech Republic Plzen
55 Hamacek Filip Czech Republic
56 Moe Espen Norway Trondheim
57 Bjarne Axelsen Denmark Bronderslev
58 Mykhaylo Shalomayev Ukraine Kharkiv
59 Arne Johannes Holmin Norway Bergen
60 Kimmo Eriksson Finland Turku
61 Anton Umansky Ukraine Kyiv
62 Simon Thomas Great Britain Berlin (Germany)
63 Stian Ostrem Norway
64 Maria Saveljeva Estonia Tallinn
65 Igor Saveljev Estonia Tallinn
66 Tomas Aberg Sweden
67 Frode Hagerup Norway Kvernaland
68 Borsanyi Peter Hungary
69 Papp Magor Hungary
70 Martin Zenisek Czech Republic Plzen
71 Pavel Plesak Czech Republic Plzen
72 David Smid Czech Republic
73 Evgeniy Matantsev Ukraine Kirovohrad
74 Klaus Jean-Claude Switzerland
75 Anette Engel Denmark Bronderslev
76 Benjamin Suominen Finland Naantali
77 Igor Zaporojets Ukraine Kyiv
78 Magyari Viktor Hungary
79 Jorn Moldvaer Norway
80 Valentin Dietze Germany Freiburg
81 Alen Shekarev Estonia Tallinn
82 Juri Artamonov Estonia Tallinn
83 Baurzhan Ualiev Kazakhstan Astana
84 Ralph Pommerenke Germany Frankfurt
85 Locher Rolf Switzerland
86 Frank Bruneske Germany Wilhelmshaven
87 Vafa Hamdamov Estonia Tallinn
88 Gleb Tarakanov Kazakhstan Almaty
89 Aliaksandr Bartosh Belarus Minsk
90 Aleksandr Dolgov Belarus Minsk
91 Mikko Haveri Finland Turku
92 Andrei Kniaziuk Belarus Novopolotsk
93 Aleksandr Tarakanov Kazakhstan Zheleznodorozhniy (RF)
94 Yuriy Bondarenko Ukraine Kharkiv
95 Klaus Ramon Switzerland
96 Vladislav Zubel Estonia Tallinn
97 Igor Chudin Kazakhstan Temirtau
98 Eike Rompa Germany Wilhelmshaven
99 Vladimir Tarakanov Kazakhstan Almaty
100 Luginbuehl Beat Switzerland
101 Thomas Haussknecht Germany Berlin
102 Roman Romanenko Belarus Minsk
103 Siarhei Vazhnik Belarus Minsk
104 Eugene Papakul Belarus Minsk
105 Bakhtiyar Tileukabylov Kazakhstan Shymkent
106 Dominik Hofer Switzerland
107 Eduard Kuratnik Belarus Minsk
108 Andrei Haprou Belarus Minsk