Назва | Young Guards Cup |
---|---|
Тип турніру | Індивідуальний |
Стан | Завершено |
Турнір додано | 20.02.2011 |
Країна | Російська Федерація |
Місто | Санкт-Петербург |
Початок реєстрації | 20.02.2011 00:01 |
Завершення реєстрації | 26.02.2011 11:30 |
Дата проведення турніру | 26.02.2011 |
Участников | 33 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Предварительный | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
- 2 - | ||||||||
Плей-офф | Завершено | 3 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я | Країна | Місто | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniil Shmeljov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
2 | Eva Ozerova | Російська Федерація | Череповець | |||
3 | Matichev Evgeniy | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
4 | Vasilij Schalaev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
5 | Maxim Morozov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
6 | Dmitry Gerasimov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
7 | Maxim Kulakov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
8 | Vladislav Kamorin | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
9 | Konstantin Miheev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
10 | Nikita Novikov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
11 | Vladimir Nazarov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
12 | Leonid Zaytcev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
13 | Filipp Bogdanov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
14 | Sergei Zaborovskiy | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
15 | Anton Kostenyk | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
16 | Maxim Semenov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
17 | Bivol Alex | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
18 | Oleg Shalaev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
19 | Vladislav Zhelkovskiy | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
20 | Paul Semenov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
21 | Andrey Hodikov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
22 | Daniil Bogdanov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
23 | Natalia Baronova | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
24 | Nikita Selivanov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
25 | Alexander spiridonov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
26 | Zhan Zhikh | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
27 | dina Polyakova | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
28 | Maxim Atangulov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
|