Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Країна | Російська Федерація |
Місто | Краснодар |
Початок реєстрації | 09.04.2015 14:20 |
Завершення реєстрації | 16.05.2015 23:59 |
Дата проведення турніру | 17.05.2015 |
Участников | 27 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
квалификация | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
- 2 - | ||||||||
Лиги | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
- 3 - | ||||||||
Плей-офф | Завершено | 5 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я | Країна | Місто | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Igor Novikov | Російська Федерація | Краснодар | ||||
2 | Bratko Sergey | Російська Федерація | Краснодар | ||||
3 | Vladimir Novikov | Російська Федерація | Азов | ||||
4 | Igor Novikov | Російська Федерація | Азов | ||||
5 | Ryurik Gutiev | Російська Федерація | Сочі | ||||
6 | Yury Volik | Російська Федерація | Краснодар | ||||
7 | Daniil Yurchenko | Російська Федерація | Армавір | ||||
8 | Spitskii Valery | Російська Федерація | Краснодар | ||||
9 | Tatiana Orlova | Російська Федерація | Краснодар | ||||
10 | Alexandr Gorlin | Російська Федерація | Волгодонськ | ||||
11 | Roman Novikov | Російська Федерація | Краснодар | ||||
12 | gadji yakubov | Російська Федерація | Махачкала | ||||
13 | Evgen Novikov | Російська Федерація | Краснодар | ||||
14 | Yakovenko Maks | Російська Федерація | Новороссийск | ||||
15 | Ivan Veremeenko | Російська Федерація | Армавір | ||||
16 | Ahidzhakov Aslan | Російська Федерація | Энем | ||||
17 | Leonid Volik | Російська Федерація | Краснодар | ||||
18 | no no | Російська Федерація | Краснодар | ||||
19 | German Dzhulaev | Російська Федерація | Краснодар | ||||
20 | Sergey Fiel | Російська Федерація | Новороссийск | ||||
21 | Lidija Kozak | Російська Федерація | Волгодонськ | ||||
22 | Vasily Denisenko | Російська Федерація | Краснодар | ||||
23 | Elina Yurchenko | Російська Федерація | Армавір | ||||
24 | Isaev Maxim | Російська Федерація | Волгоград | ||||
25 | Naminov Pobert | Російська Федерація | Краснодар | ||||
26 | Demuria Alexandr | Російська Федерація | Краснодар | ||||
27 | Александр Кузнецов | Російська Федерація | Краснодар | ||||