XI Чемпионат Северо-Запада, 4-й этап

Тип турніру Індивідуальний
Стан Завершено
Країна Російська Федерація
Місто Санкт-Петербург
Дата проведення турніру 30.01.2010
Участников 34
Етапи
Назва Стан Тривалість Дата и время Учасники Розклад і результати Таблиці
- 1 -
Квалификация Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 2 -
Лиги Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 3 -
Высшая лига Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 4 -
Play-off Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці

Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я Країна Місто Рейтинг
1 Andrey Voskoboynikov Російська Федерація Санкт-Петербург 45
2 Anton Legkov Російська Федерація Санкт-Петербург 42
3 Oleg Ortinov Російська Федерація Санкт-Петербург 37
4 Pavel Gorodnitskiy Ізраїль Хайфа 36
5 Maxim Borisov Російська Федерація Санкт-Петербург 34
6 Igor Masloboev Російська Федерація Санкт-Петербург 33
7 Vasiliy Lyutorovich Російська Федерація Санкт-Петербург 31
8 Shadrin Pavel Російська Федерація Санкт-Петербург 30
9 Kirill Storchak Російська Федерація Санкт-Петербург 28
10 Dmitry Belavin Російська Федерація Санкт-Петербург 27
11 Vitaly Skorobogatov Російська Федерація Санкт-Петербург 25
12 Alexandr Danilov Російська Федерація Санкт-Петербург 24
13 Anton Fedoseev Російська Федерація Санкт-Петербург 22
14 Belavina Alexandra Російська Федерація Санкт-Петербург 21
15 Alexander Okunev Російська Федерація Санкт-Петербург 20
16 Maligin Artem Російська Федерація Санкт-Петербург 19
17 Pavlov Alexander Російська Федерація Санкт-Петербург 17
18 Irina Belavina Російська Федерація Санкт-Петербург 16
19 Kuruch Darja Російська Федерація Санкт-Петербург 14
20 Vasily Posrednikov Російська Федерація Санкт-Петербург 13
21 Brusnitsin Alex Російська Федерація Санкт-Петербург 11
22 Osadchuk Maxim Російська Федерація Санкт-Петербург 10
23 Kirill Pavlov Російська Федерація Санкт-Петербург 8
24 Alexander Tsvetkov Російська Федерація Санкт-Петербург 7
25 Lev Stepanov Російська Федерація Санкт-Петербург 6
26 Sergey Nemolot Російська Федерація Санкт-Петербург 5
27 Isakov German Російська Федерація Санкт-Петербург 4
28 Daniil Shmeljov Російська Федерація Санкт-Петербург 3
29 Vladislav Kamorin Російська Федерація Санкт-Петербург 2
30 Dmitriy Zhurba Російська Федерація Санкт-Петербург 1
31 Avetis Petikjan Російська Федерація Санкт-Петербург 1
32 Timur Kudashev Російська Федерація Санкт-Петербург 1
33 Alexander Krivolapov 1
34 Sergey Safiulin Російська Федерація Санкт-Петербург 1