V Open Kursk Cup (Кубок Курска 2015)

Тип турніру Індивідуальний
Стан Завершено
Країна Російська Федерація
Місто Курськ
Початок реєстрації 25.11.2014 21:00
Завершення реєстрації 10.01.2015 10:00
Дата проведення турніру 10.01.2015
Участников 94

Етапи
Назва Стан Тривалість Дата и время Учасники Розклад і результати Таблиці
- 1 -
Предварительный этап Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 2 -
Высшая лига А Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 3 -
Высшая лига В Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 4 -
Первая лига Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 5 -
Вторая лига Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 6 -
Третья лига Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 7 -
Плей-офф третья лига Завершено 5 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 8 -
Плей-офф Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 9 -
Плей-офф первая лига Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 10 -
Плей-офф вторая лига Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці

Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я Країна Місто
1 Maxim Borisov Російська Федерація Санкт-Петербург
2 Atis Sīlis Латвія Рига
3 Yanis Galuzo Російська Федерація Москва
4 Oleg Ortinov Російська Федерація Санкт-Петербург
5 Alexey Titov Російська Федерація Санкт-Петербург
6 Alexander Miloradov Російська Федерація Москва
7 Stanislav Lutay Російська Федерація Тула
8 Viktoria Gorodnitskaya Російська Федерація Череповець
9 Arseniy Stolyarov Російська Федерація Москва
10 Stepan Korotkiy Російська Федерація Москва
11 Alexey Zaharov Російська Федерація Москва
12 Dmitry Malygin Російська Федерація Санкт-Петербург
13 Mykhaylo Spivakovskyy Україна Одеса / Київ
14 Dmitriy Koshman Російська Федерація Москва
15 Vitaly Skorobogatov Російська Федерація Санкт-Петербург
16 Anton Fedoseev Російська Федерація Санкт-Петербург
17 Dmitry Soloviev Російська Федерація Митищі
18 Artem Valiev Литва Вільнюс
19 Dmytro Litvinyuk Україна Кропивницький
20 Yuriy Prostakov Російська Федерація Люберці
21 Mykhaylo Shalomayev Україна Харків
22 Nikita Zholobov Російська Федерація Санкт-Петербург
23 Sergejs Mihejevs Латвія Рига
24 Sergey Sammal Російська Федерація Тула
25 Evgeniy Matantsev Україна Кропивницький
26 Maxim Starkov Російська Федерація Курськ
27 Igor Scherbakov Російська Федерація Курськ
28 Sergey Patekhin Російська Федерація Курськ
29 Nazar Kondrashevskyy Україна Київ
30 Sergey Korotkiy Російська Федерація Москва
31 Alexandr Zhulyabin Російська Федерація Ногінськ
32 Sergey Ivanov Російська Федерація Курськ
33 Grigoriy Dubinin Російська Федерація Тула
34 Alexandr Zaytsev Російська Федерація Москва
35 Igor Novikov Російська Федерація Азов
36 Maria Miloradova Російська Федерація Москва
37 Dmitriy Afonin Російська Федерація Санкт-Петербург
38 Denis Matveev Російська Федерація Курськ
39 Evgeniy Goloviznin Російська Федерація Курськ
40 Viacheslav Patekhin Російська Федерація Курськ
41 Raivis Sternāts Латвія Рига
42 Nikita Pavlov Російська Федерація Санкт-Петербург
43 Alexandr Danilov Російська Федерація Санкт-Петербург
44 Viktoriya Noselivska Україна Київ
45 Ryurik Gutiev Російська Федерація Сочі
46 Alexey Baranov Російська Федерація Москва
47 Pavel Churilin Російська Федерація Курськ
48 Artem Budaev Російська Федерація Санкт-Петербург
49 Vladimir Smirnov Російська Федерація Санкт-Петербург
50 Igor Zaporojets Україна Київ
51 Daniil Yurchenko Російська Федерація Армавір
52 Roman Bykov Російська Федерація Котельники
53 Vladimir Areshkin Російська Федерація Котельники
54 Yury Volik Російська Федерація Краснодар
55 Viktoriia Zaporojets Україна Київ
56 Kirill Vasilev Російська Федерація Москва
57 Oleg Bublikov Російська Федерація Курськ
58 Kaspars Viļums Латвія Рига
59 Lanita Gutieva Російська Федерація Сочі
60 Alexander Larichev Російська Федерація Череповець
61 Aleksandr Tarakanov Казахстан Железнодорожный (РФ)
62 Georgiy Levashov Російська Федерація Санкт-Петербург
63 Andrey Chaplygin Російська Федерація Курськ
64 Alexey Krinov Казахстан Актобе
65 Roman Sharapov Російська Федерація пос. Мармыжи Курской области
66 Andrey Ponomarev Російська Федерація Москва
67 Igor Miloradov Російська Федерація Москва
68 Andrey Titov Російська Федерація Краснодар
69 Nikolay Bublikov Російська Федерація Курськ
70 Igor Martynenko Україна Харків
71 Ruslan Kamalov Російська Федерація Санкт-Петербург
72 Kniaziuk Andrei Білорусь Новополоцьк
73 Leonid Volik Російська Федерація Краснодар
74 Gleb Moskvin Російська Федерація Курськ
75 Alexey Legostaev Російська Федерація Мармыжи (Курская область)
76 Sergey Legostaev Російська Федерація Курськ
77 Yuriy Bondarenko Україна Харків
78 Oleg Salamatov Російська Федерація Санкт-Петербург
79 Petr Bezrukov Російська Федерація Курськ
80 Artem Pankov Російська Федерація Курськ
81 Aleksandr Dvinyaninov Російська Федерація Москва
82 Artem Matantsev Україна Kirovograd
83 Yaroslav Mikryukov Російська Федерація Котельники
84 Aleksander Churilin Російська Федерація Курськ
85 Alexey Plokhikh Російська Федерація Курськ
86 Mikhail Krinov Російська Федерація Москва
87 Denis Trubnikov Російська Федерація пос. Мармыжи Курской области
88 Pavel Bezrukov Російська Федерація Курськ
89 Tamara Shalomayeva Україна Харків
90 Rostislav Pereverzev Російська Федерація Курськ
91 Konstantin Gerchiu Російська Федерація Курськ
92 Artjom Kraft Казахстан Талгар
93 Julia Kriukova Російська Федерація Курськ
94 Tatiana Evdokimova Російська Федерація Курськ