Назва VI SAINT-PETERSBURG OPEN
Тип турніру Індивідуальний
Стан Завершено
Турнір додано 27.09.2014
Країна Російська Федерація
Місто Санкт-Петербург
Початок реєстрації 27.09.2014 00:00
Завершення реєстрації 14.11.2014 12:00
Дата проведення турніру 15.11.2014
Участников 88

Етапи
Назва Стан Тривалість Дата и время Учасники Розклад і результати Таблиці
- 1 -
Groups Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 2 -
Полуфинальные группы Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 3 -
Первая лига Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 4 -
Вторая лига Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 5 -
Элитная лига Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 6 -
Высшая лига (группы "C" и "D") Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 7 -
за попадание в Суперлигу (пара 1) Завершено 3 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 8 -
за попадание в Суперлигу (пара 2) Завершено 3 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 9 -
Высшая лига (группа "А" и "В") Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 10 -
Супер лига Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 11 -
плей-офф Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці

Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я Країна Місто
1 Maxim Borisov Російська Федерація Санкт-Петербург
2 Ivan Zaharov Російська Федерація Москва
3 Yanis Galuzo Російська Федерація Москва
4 Dmytro Litvinyuk Україна Кропивницький
5 Kevin Eriksson Фінляндія Турку
6 Stepan Korotkiy Російська Федерація Москва
7 Mikhail Shashkov Російська Федерація Санкт-Петербург
8 Oleg Ortinov Російська Федерація Санкт-Петербург
9 Alexey Zaharov Російська Федерація Москва
10 Anton Legkov Російська Федерація Санкт-Петербург
11 Pavel Gorodnitskiy Російська Федерація Санкт-Петербург
12 Alexey Titov Російська Федерація Санкт-Петербург
13 Andrey Voskoboynikov Російська Федерація Санкт-Петербург
14 Dmitry Malygin Російська Федерація Санкт-Петербург
15 Alexander Miloradov Російська Федерація Москва
16 Dmitry Belavin Російська Федерація Санкт-Петербург
17 Alexandr Danilov Російська Федерація Санкт-Петербург
18 Viacheslav Patekhin Російська Федерація Курськ
19 Jan Pelkonen Фінляндія Наантали
20 Grigorij Dubinin Російська Федерація Тула
21 Mykhaylo Shalomayev Україна Харків
22 Dmitry Afonin Російська Федерація Санкт-Петербург
23 Vitaly Skorobogatov Російська Федерація Санкт-Петербург
24 Dmitriy Koshman Російська Федерація Москва
25 Alexandr Zaytsev Російська Федерація Москва
26 Alexander Ozerov Російська Федерація Череповець
27 Artem Valiev Литва Вільнюс
28 Sergey Sammal Російська Федерація Тула
29 Vladimir Smirnov Російська Федерація Санкт-Петербург
30 Viktoria Gorodnitskaya Російська Федерація Череповець
31 Nikita Zholobov Російська Федерація Санкт-Петербург
32 Alexander Okunev Російська Федерація Санкт-Петербург
33 Alexey Chernov Російська Федерація Санкт-Петербург
34 Mikhail Sivakov Російська Федерація Санкт-Петербург
35 Kirill Storchak Російська Федерація Санкт-Петербург
36 Elena Nikitina Російська Федерація Кронштадт
37 Michail Nikitin Російська Федерація Кронштадт
38 Sergey Patekhin Російська Федерація Курськ
39 Evgeniy Pipchenko Російська Федерація Санкт-Петербург
40 Nikita Pavlov Російська Федерація Санкт-Петербург
41 Kimmo Eriksson Фінляндія Турку
42 Maria Miloradova Російська Федерація Москва
43 Ryurik Gutiev Російська Федерація Сочі
44 Yury Volik Російська Федерація Краснодар
45 Alexey Baranov Російська Федерація Москва
46 Andrey Budilin Російська Федерація Санкт-Петербург
47 Artem Budaev Російська Федерація Санкт-Петербург
48 Smirnov Nikolay Російська Федерація Санкт-Петербург
49 Lev Stepanov Російська Федерація Санкт-Петербург
50 Ilya Ponomarev Російська Федерація Санкт-Петербург
51 Alexander Larichev Російська Федерація Череповець
52 Aleksandr Tarakanov Казахстан Железнодорожный (РФ)
53 Artem Boldyrev Російська Федерація Сєверодвінськ
54 Dmitry Alekseev Російська Федерація Санкт-Петербург
55 Larionov Alexander Російська Федерація Санкт-Петербург
56 Eva Ozerova Російська Федерація Череповець
57 Alex Gorin Російська Федерація Санкт-Петербург
58 Alexey Krinov Казахстан Актобе
59 Igor Budilin Російська Федерація Санкт-Петербург
60 Alexey Klimko Російська Федерація Санкт-Петербург
61 Vladimir Areshkin Російська Федерація Котельники
62 Daniil Mushnikov Російська Федерація Санкт-Петербург
63 Georgiy Levashov Російська Федерація Санкт-Петербург
64 Semichev Alexandr Російська Федерація Череповець
65 Dasha Obuhova Російська Федерація Санкт-Петербург
66 Ruslan Kamalov Російська Федерація Санкт-Петербург
67 Sergey Nemolot Російська Федерація Санкт-Петербург
68 Semyon Kurbatov Російська Федерація Санкт-Петербург
69 Oleg Salamatov Російська Федерація Санкт-Петербург
70 Georgiy Pavlov Російська Федерація Санкт-Петербург
71 Daniil Perov Російська Федерація Санкт-Петербург
72 Oleg Borisov Російська Федерація Санкт-Петербург
73 Ruslan Shcherbakov Російська Федерація Котельники
74 Alexander Speranskiy Російська Федерація
75 Mikhail Krinov Російська Федерація Москва
76 Aleksandr Dvinyaninov Російська Федерація Москва
77 Shubbe Leontiy Російська Федерація Санкт-Петербург
78 Alexandr Borovskiy Російська Федерація Санкт-Петербург
79 Grigoriy Kazarin Російська Федерація Череповець
80 Андрей Ямков Російська Федерація Санкт-Петербург
81 Vladimir Nikulov Російська Федерація Санкт-Петербург
82 Maxim Korsuk Російська Федерація Санкт-Петербург
83 Artem Nikitin Російська Федерація Санкт-Петербург
84 Tatiana Orlova Російська Федерація Краснодар
85 Yuriy Popov Російська Федерація Москва
86 Makar Polyakov Російська Федерація Котельники
87 Yaroslav Mikryukov Російська Федерація Котельники
88 Sergej Gupalo Російська Федерація Котельники