Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Країна | Латвія |
Місто | Рига |
Дата проведення турніру | 07.06.2014 |
Участников | 122 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Groups | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
- 2 - | ||||||||
Lower Divisions | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
- 3 - | ||||||||
Final Divisions | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
- 4 - | ||||||||
Play-off Div4 | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
- 5 - | ||||||||
Play-off Div3 | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
- 6 - | ||||||||
Play-off Div2 | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
- 7 - | ||||||||
Play-off | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я | Країна | Місто | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maxim Borisov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
2 | Ahti Lampi | Фінляндія | Куопіо | |||
3 | Alexey Zaharov | Російська Федерація | Москва | |||
4 | Yevhen Levdansky | Україна | Київ | |||
5 | Edgars Caics | Латвія | Рига | |||
6 | Atis Sīlis | Латвія | Рига | |||
7 | Andrey Voskoboynikov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
8 | Dmitriy Koshman | Російська Федерація | Москва | |||
9 | Veniamin Gerasimov | Російська Федерація | Москва | |||
10 | Andris Liepins | Латвія | Рига | |||
11 | Alexander Miloradov | Російська Федерація | Москва | |||
12 | Oscar Henriksson | Швеція | Пітео | |||
13 | Alexey Titov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
14 | Oleg Ortinov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
15 | Jan Pelkonen | Фінляндія | Наантали | |||
16 | Peter Östlund | Швеція | Авеста | |||
17 | Lars Henriksson | Швеція | Пітео | |||
18 | Janne Ollila | Фінляндія | Наантали | |||
19 | Matīss Saulītis | Латвія | Инчукалнс | |||
20 | Filips Buhtujevs | Латвія | Инчукалнс | |||
21 | Raivis Pukinskis | Латвія | Рига | |||
22 | Edgars Saulītis | Латвія | Инчукалнс | |||
23 | Valts Smagars | Латвія | Рига | |||
24 | Sandis Kristaps Lagzdiņš | Латвія | Рига | |||
25 | Carl Bindekrans | Швеція | Норрчепінг | |||
26 | Edgars Mucenieks | Латвія | Skrunda | |||
27 | Mikhail Shashkov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
28 | Gints Lasmanis | Латвія | Skrunda | |||
29 | Joakim Lundin | Швеція | Еребру | |||
30 | Oleksii Korabel | Україна | Ірпінь | |||
31 | Jevgēnijs Zaharovs | Латвія | Рига | |||
32 | Kevin Eriksson | Фінляндія | Турку | |||
33 | Mykhaylo Spivakovskyy | Україна | Одеса / Київ | |||
34 | Jimmy Mardell | Швеція | Стокгольм | |||
35 | Yngve Aasheim | Норвегія | Тронгейм | |||
36 | Santtu Sainio | Фінляндія | Логя | |||
37 | Jari Sahlgren | Фінляндія | Оулу | |||
38 | Jevgeni Lvov | Естонія | Таллінн | |||
39 | Rūdolfs Kamzols | Латвія | Вентспилс | |||
40 | Martin Zenisek | Чехiя | Пльзень | |||
41 | Martin Arenlind | Швеція | Лунд | |||
42 | Bjarne Axelsen | Данія | Bronderslev | |||
43 | Aleksandrs Žernovojs | Латвія | Вентспилс | |||
44 | Lars-Erik Svensson | Швеція | Умео | |||
45 | Mykhaylo Shalomayev | Україна | Харків | |||
46 | Andreas Roren | Норвегія | Осло | |||
47 | Marcus Andersson | Швеція | Єнчепінг | |||
48 | Dmitry Belavin | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
49 | Pavel Plesak | Чехiя | Пльзень | |||
50 | Truls Mansson | Швеція | Стокгольм | |||
51 | Espen Moe | Норвегія | Тронгейм | |||
52 | Frode Hagerup | Норвегія | Kvernaland | |||
53 | Vitaliy Sapozhnikov | Україна | Одеса | |||
54 | Igor Saveljev | Естонія | Таллінн | |||
55 | Artūrs Verčins | Латвія | Рига | |||
56 | Maria Saveljeva | Естонія | Таллінн | |||
57 | Daniel Matysek | Чехiя | Прага | |||
58 | Roman Ignatenko | Україна | Маріуполь | |||
59 | Jan Sladek | Чехiя | Pribram | |||
60 | Petteri Sevon | Фінляндія | Вантаа | |||
61 | Yuriy Prostakov | Російська Федерація | Люберці | |||
62 | Vegard Klippen | Норвегія | Kvernaland | |||
63 | Artem Valiev | Литва | Вільнюс | |||
64 | Sami Hellstrom | Фінляндія | Espoo | |||
65 | Markus Nilsson | Швеція | Стокгольм | |||
66 | Yevgen Rykun | Україна | Київ | |||
67 | Raivis Sternāts | Латвія | Рига | |||
68 | Alexandr Zaytsev | Російська Федерація | Москва | |||
69 | Krystof Lebl | Чехiя | Прага | |||
70 | Jani Herlevi | Фінляндія | Гельсінкі | |||
71 | Jiri Chylik ml. | Чехiя | Прага | |||
72 | Vitaly Skorobogatov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
73 | Anton Umanskyy | Україна | Київ | |||
74 | Nazar Kondrashevskyy | Україна | Київ | |||
75 | Anette Engel | Данія | Bronderslev | |||
76 | Miroslav Cernoch | Чехiя | Прага | |||
77 | Dmytro Donets | Україна | Київ | |||
78 | Simon Thomas | Ірландія | Berlin | |||
79 | Thomas Haussknecht | Німеччина | Берлін | |||
80 | Mathias Jacobsen | Данія | Bronderslev | |||
81 | Viktoriya Noselivska | Україна | Київ | |||
82 | Leon Haussknecht | Німеччина | Берлін | |||
83 | Niko Tuominen | Фінляндія | Вантаа | |||
84 | Vaclav Pikl | Чехiя | Пльзень | |||
85 | Otto Pesala | Фінляндія | Оулу | |||
86 | Krystof Herold | Чехiя | Прага | |||
87 | Vitaliy Ignatenko | Україна | Маріуполь | |||
88 | Audrius Pleikys | Литва | Вільнюс | |||
89 | Igor Zaporojets | Україна | Київ | |||
90 | Kimmo Eriksson | Фінляндія | Турку | |||
91 | Thorbjørn F. Hestvaag | Норвегія | Kverneland | |||
92 | Torbjorn Kverneland | Норвегія | Kverneland | |||
93 | Simonas Pleikys | Литва | Вільнюс | |||
94 | Zdenek Lopaur | CZE | ||||
95 | Ralph Pommerenke | Німеччина | Франкфурт-на-Майне | |||
96 | Andrei Kniaziuk | Білорусь | Новополоцьк | |||
97 | Alen Shekarev | Естонія | Таллінн | |||
98 | Teuvo Moisa | Фінляндія | Логя | |||
99 | Aleksandr Tarakanov | Казахстан | Железнодорожный (РФ) | |||
100 | Michael Toft Nielsen | Данія | Ольборг | |||
101 | Vladimir Voronov | Литва | Вільнюс | |||
102 | Vafa Hamdamov | Естонія | Таллінн | |||
103 | Svein Arne Fure | Норвегія | Берген | |||
104 | Valentin Dietze | Німеччина | Фрайбург | |||
105 | Laurynas Orlauskas | Литва | Вільнюс | |||
106 | Tim Tigges | Німеччина | Гамбурґ | |||
107 | Elias Klimek | Німеччина | Бад-Дюркхайм | |||
108 | Vadim Romanenko | Білорусь | Мінськ | |||
109 | Morten Aarflot | Норвегія | Осло | |||
110 | Mirko König | Німеччина | Кельн | |||
111 | Sandra Komaraite | Литва | Вільнюс | |||
112 | Vladislav Zubel | Естонія | Таллінн | |||
113 | Mazvydas Satkus | Литва | Вільнюс | |||
114 | Roman Romanenko | Білорусь | Мінськ | |||
115 | Linas Vasilevicius | Литва | Вільнюс | |||
116 | Darius Stasiunas | Литва | Вільнюс | |||
117 | Philip Basch | Німеччина | Дюссельдорф | |||
118 | Jurgita Vasileviciene | Литва | Вільнюс | |||
119 | Aliaksandr Valahanovich | Білорусь | Мінськ | |||
120 | Frank Rasche | Німеччина | Унтерферінг | |||
121 | Morten Mikal Brekken | Норвегія | Kverneland | |||
122 | Mykola Krokhmal | Україна | Одеса | |||