Назва XIV Кубок Северо-Запада
Тип турніру Індивідуальний
Стан Завершено
Турнір додано 19.03.2014
Країна Російська Федерація
Місто Санкт-Петербург
Початок реєстрації 19.03.2014 00:00
Завершення реєстрації 06.04.2014 00:00
Дата проведення турніру 06.04.2014
Участников 36

Етапи
Назва Стан Тривалість Дата и время Учасники Розклад і результати Таблиці
- 1 -
1/32 финала (квалификация) Завершено 5 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 2 -
Кубок СЗ Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 3 -
Лига 1/4 (5-8 место) Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 4 -
Утешительный Кубок (9-12 место) Завершено 5 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 5 -
Лига 1/4 УК (13-16 место) Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 6 -
Кубок Лиги 1/16 (17-20 место) Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 7 -
Лига 1/16 (21-24 место) Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 8 -
Лига 1/32 (25-36 место) Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 9 -
Стыки Лиги 1/32 Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 10 -
Мини финал Кубка СЗ Завершено 5 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 11 -
Мини финал Утешительного Кубка Завершено 3 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 12 -
Мини финал Кубка Лиги 1\16 Завершено 3 Учасники Розклад і результати Таблиці

Текстова версіяПідсумкове положення
14-й Кубок Северо-Запада
Ім'я Країна Місто
1 Maxim Borisov Російська Федерація Санкт-Петербург
2 Mikhail Shashkov Російська Федерація Санкт-Петербург
3 German Fokin Російська Федерація Санкт-Петербург
4 Dmitry Malygin Російська Федерація Санкт-Петербург
5 Kirill Storchak Російська Федерація Санкт-Петербург
6 Dmitry Belavin Російська Федерація Санкт-Петербург
7 Dmitry Afonin Російська Федерація Санкт-Петербург
8 Anton Kiselyov Російська Федерація Санкт-Петербург
9 Irina Belavina Російська Федерація Санкт-Петербург
10 Alexander Okunev Російська Федерація Санкт-Петербург
11 Elena Nikitina Російська Федерація Кронштадт
12 Anton Fedoseev Російська Федерація Санкт-Петербург
13 Alexandr Danilov Російська Федерація Санкт-Петербург
14 Artem Valiev Литва Вільнюс
15 Nikolay Ivanov Російська Федерація Санкт-Петербург
16 Ruslan Kamalov Російська Федерація Санкт-Петербург
17 Nikita Zholobov Російська Федерація Санкт-Петербург
18 Artem Budaev Російська Федерація Санкт-Петербург
19 Lev Stepanov Російська Федерація Санкт-Петербург
20 Ilya Ponomarev Російська Федерація Санкт-Петербург
21 Alex Gorin Російська Федерація Санкт-Петербург
22 Smirnov Nikolay Російська Федерація Санкт-Петербург
23 Georgiy Levashov Російська Федерація Санкт-Петербург
24 Oleg Borisov Російська Федерація Санкт-Петербург
25 Alexi Biorn Російська Федерація Санкт-Петербург
26 Sergey Nemolot Російська Федерація Санкт-Петербург
27 Timur Kudashev Російська Федерація Санкт-Петербург
28 Sergey Alexeev Російська Федерація Санкт-Петербург
29 Alexandr Borovskiy Російська Федерація Санкт-Петербург
30 Евгений Орехов Російська Федерація Санкт-Петербург
31 Dmitry Alekseev Російська Федерація Санкт-Петербург
32 Vladimir Alekseev Російська Федерація Санкт-Петербург
33 Vladimir Nikulov Російська Федерація Санкт-Петербург
34 Oleg Salamatov Російська Федерація Санкт-Петербург
35 Рахман Багышов Російська Федерація Санкт-Петербург
36 Рахим Багышов Російська Федерація Санкт-Петербург