Кубок XSPORT 2014

Тип турніру Індивідуальний
Стан Завершено
Країна Україна
Місто Донецьк
Початок реєстрації 28.12.2013 10:40
Завершення реєстрації 17.01.2014 13:00
Дата проведення турніру 18.01.2014
Участников 63
Етапи
Назва Стан Тривалість Дата и время Учасники Розклад і результати Таблиці
- 1 -
Предварительный этап Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 2 -
Высшая лига (группа Е) Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 3 -
Высшая лига (группа F) Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 4 -
Первая лига Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 5 -
Вторая лига Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 6 -
Плей-офф Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці

Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я Країна Місто
1 Roman Ignatenko Україна Маріуполь
2 Anton Umanskyy Україна Київ
3 Dmytro Donets Україна Київ
4 Mykhaylo Shalomayev Україна Харків
5 Igor Zaporojets Україна Київ
6 Evgeniy Matantsev Україна Кропивницький
7 Dmytro Derkach Україна Харків
8 Denis Chernjavsky Російська Федерація Ростов-на-Дону
9 Dmytro Litvinyuk Україна Кропивницький
10 Nikolay Krokhmal Україна Одеса
11 Denys Derkach Україна Харків
12 Dmitriy Afanasyev Україна Донецьк
13 Vitaliy Ignatenko Україна Маріуполь
14 Igor Novikov Російська Федерація Азов
15 Afanasev Dmitriy Україна Донецьк
16 Igor Martynenko Україна Харків
17 Vladimir Novikov Російська Федерація Азов
18 Mykhaylo Spalek Україна Харків
19 Nick Podgorny Україна Донецьк
20 Valeriy Kosenko Україна Донецьк
21 Sergey Podgorny Україна Донецьк
22 Oksana Derkach Україна Харків
23 Rustam Alakhverdiev Україна Маріуполь
24 Denys Makhsma Україна Маріуполь
25 Sergiy Lokshin Україна Донецьк
26 Kirill Prokhorov Україна Донецьк
27 David Bilan Україна Донецьк
28 Kyrylo Vasylkov Україна Маріуполь
29 Alexandr Bakakin Україна Донецьк
30 Ellina Tarasova Україна Маріуполь
31 Artem Matantsev Україна Kirovograd
32 Dmitro Bakakin Україна Донецьк
33 Pavel Lokshin Україна Донецьк
34 Vladimyr Koretskiy Україна Донецьк
35 Oleg Reshetnyak Україна Донецьк
36 Artem Tarnogorodskiy Україна Донецьк
37 Dima Shashlov Україна Донецьк
38 Alexander Duev Російська Федерація Ростов-на-Дону
39 Tamara Shalomayeva Україна Харків
40 Oleg Volosha Україна Донецьк
41 Ruslan Trambovetsky Україна Донецьк
42 Misha Sheikov Україна Донецьк
43 Nikita Shcherbak Україна Донецьк
44 Аnasteyha Кoreckay Україна Донецьк
45 Danila Ozirskiy Україна Донецьк
46 Oleg Borysov Україна Макіївка
47 Aleksandr Kostin Україна Донецьк
48 Daniel Mihaliov Україна Красноармійськ
49 Igor Mihaliov Україна Красноармійськ
50 Evgeniy Volosha Україна Керч
51 Danylo Slabinskiy Україна Макіївка
52 Tatiana Mikhaleva Україна Красноармійськ
53 Helena Mikhaleva Україна Красноармійськ
54 Mark Vistorop Україна Донецьк
55 Andrey Martynyuk Україна Макіївка
56 Artur Nazaryan Україна Донецьк
57 Konstantin Goloschapov Україна Донецьк
58 Ivan Tochenyi Україна Донецьк
59 Taras Danylenko Україна Донецьк
60 Kirill Nosovets Україна Донецьк
61 Rodion Danilov Україна Донецьк
62 Boris Romanenko Україна Донецьк
63 Sergey Ponomarev Україна Донецьк