Назва 5-й этап IV Открытого Кубка России. IV Кубок Курска
Тип турніру Індивідуальний
Стан Завершено
Турнір додано 28.11.2013
Країна Російська Федерація
Місто Курськ
Початок реєстрації 28.11.2013 15:00
Завершення реєстрації 10.01.2014 11:00
Дата проведення турніру 11.01.2014
Участников 91

Етапи
Назва Стан Тривалість Дата и время Учасники Розклад і результати Таблиці
- 1 -
Групповой этап Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 2 -
Лиги Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 3 -
Высшая лига Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 4 -
Плей-офф Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці

Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я Країна Місто Рейтинг
1 Atis Sīlis Латвія Рига 30
2 Alexey Zaharov Російська Федерація Москва 27
3 Yanis Galuzo Російська Федерація Москва 25
4 Ivan Zaharov Російська Федерація Москва 23
5 Dmitriy Koshman Російська Федерація Москва 21
6 Edgars Caics Латвія Рига 20
7 Maxim Borisov Російська Федерація Санкт-Петербург 19
8 Alexander Miloradov Російська Федерація Москва 18
9 Grigorij Dubinin Російська Федерація Тула 17
10 Mykhaylo Spivakovskyy Україна Одеса / Київ 16
11 Alexey Titov Російська Федерація Санкт-Петербург 15
12 Roman Ignatenko Україна Маріуполь 14
13 Stanislav Lutay Російська Федерація Тула 13
14 Stepan Korotkiy Російська Федерація Москва 12
15 Evgeniy Goloviznin Російська Федерація Курськ 11
16 Anton Runenkov Російська Федерація Москва 10
17 Oleksii Korabel Україна Ірпінь 9
18 Mykhaylo Shalomayev Україна Харків 8
19 Artem Valiev Литва Вільнюс 7
20 Sergey Sammal Російська Федерація Тула 6
21 Raivis Sternāts Латвія Рига 5
22 Vitaly Skorobogatov Російська Федерація Санкт-Петербург 4
23 Alexandr Zaytsev Російська Федерація Москва 3
24 Pavel Churilin Російська Федерація Курськ 2
25 Dmitry Soloviev Російська Федерація Митищі 1
26 Sergejs Mihejevs Латвія Рига 1
27 Viacheslav Patekhin Російська Федерація Курськ 1
28 Sergey Korotkiy Російська Федерація Москва 1
29 Alexandr Danilov Російська Федерація Санкт-Петербург 1
30 Valentyn Korabel Україна Ірпінь 1
31 Alexey Krinov Казахстан Актобе 1
32 Edgars Saulītis Латвія Инчукалнс 1
33 Kirill Rudnev Російська Федерація Москва 1
34 Maria Miloradova Російська Федерація Москва 1
35 Igor Sherbakov Російська Федерація Курськ 1
36 Nazar Kondrashevskyy Україна Київ 1
37 Yuriy Prostakov Російська Федерація Люберці 1
38 Sergey Patekhin Російська Федерація Курськ 1
39 Alexey Ziborov Російська Федерація Курськ 1
40 Vladimir Smirnov Російська Федерація Санкт-Петербург 1
41 Ryurik Gutiev Російська Федерація Сочі 1
42 Evgeniy Pipchenko Російська Федерація Санкт-Петербург 1
43 Sergei Chernikov Російська Федерація Ростов-на-Дону 1
44 Viktoriya Noselivska Україна Київ 1
45 Kirill Kuznetsov Російська Федерація Тула 1
46 Dmitriy Afonin Російська Федерація Санкт-Петербург 1
47 Dmytro Derkach Україна Харків 1
48 Alexander Makushkin Російська Федерація Курськ 1
49 Vladimir Sannikov Російська Федерація Курськ 1
50 Kristaps Zarinieks Латвія Єкабпілс 1
51 Alexey Baranov Російська Федерація Москва 1
52 Sergey Ivanov Російська Федерація Курськ 1
53 Vladimir Novikov Російська Федерація Азов 1
54 Maxim Starkov Російська Федерація Курськ 1
55 Vitaliy Ignatenko Україна Маріуполь 1
56 Denis Matveev Російська Федерація Курськ 1
57 Nikita Pavlov Російська Федерація Санкт-Петербург 1
58 Viktoriia Zaporojets Україна Київ 1
59 Igor Novikov Російська Федерація Азов 1
60 Igor Zaporojets Україна Київ 1
61 Igor Miloradov Російська Федерація Москва 1
62 Oleg Bublikov Російська Федерація Курськ 1
63 Roman Bykov Російська Федерація Котельники 1
64 Andrei Kniaziuk Білорусь Новополоцьк 1
65 Denys Derkach Україна Харків 1
66 Aleksandr Tarakanov Казахстан Железнодорожный (РФ) 1
67 Igor Martynenko Україна Харків 1
68 Ruslan Kamalov Російська Федерація Санкт-Петербург 1
69 Daniil Mushnikov Російська Федерація Санкт-Петербург 1
70 Lanita Gutieva Російська Федерація Сочі 1
71 Alexey Plokhikh Російська Федерація Курськ 1
72 Vladimir Tarakanov Казахстан Алмати 1
73 Aleksander Churilin Російська Федерація Курськ 1
74 Nikolay Bublikov Російська Федерація Курськ 1
75 Vladislav Chesnokov Російська Федерація Курськ 1
76 Pavel Bezrukov Російська Федерація Курськ 1
77 Oksana Derkach Україна Харків 1
78 Aleksey Legostaev Російська Федерація пос. Мармыжи (Курская область) 1
79 Nekhoroshih Igor Російська Федерація Курськ 1
80 Sergey Likhushin Російська Федерація Курськ 1
81 Sergey Legostaev Російська Федерація Курськ 1
82 Parfenov Valeriy Російська Федерація Ростов-на-Дону 1
83 Semyon Kurbatov Російська Федерація Санкт-Петербург 1
84 Sergey Protasov Російська Федерація Курськ 1
85 Andrey Chaplygin Російська Федерація Курськ 1
86 Vasin Gleb Російська Федерація Ростов-на-Дону 1
87 Petr Bezrukov Російська Федерація Курськ 1
88 Tatiana Evdokimova Російська Федерація Курськ 1
89 Khanov Stanisla Російська Федерація Курськ 1
90 Vyacheslav Domashev Російська Федерація Курськ 1
91 Michail Derevyanchenko Російська Федерація Москва 1