XIX Чемпионат Санкт-Петербурга

Тип турніру Індивідуальний
Стан Завершено
Країна Російська Федерація
Місто Санкт-Петербург
Початок реєстрації 04.09.2010 00:00
Завершення реєстрації 26.09.2010 11:15
Дата проведення турніру 26.09.2010
Участников 51
Макс. учасників 120
Етапи
Назва Стан Тривалість Дата и время Учасники Розклад і результати Таблиці
- 1 -
Групповой Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 2 -
Лиги Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 3 -
Финальная Лига Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 4 -
Финал Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці

Текстова версіяПідсумкове положення
Итоговое положение
Ім'я Країна Місто Рейтинг
1 Ivan Zaharov Російська Федерація Москва 40
2 Yanis Galuzo Російська Федерація Санкт-Петербург 39
3 Alexander Miloradov Російська Федерація Москва 38
4 Alexey Zaharov Російська Федерація Москва 37
5 Oleg Dmitrichenko Російська Федерація Санкт-Петербург 36
6 Dmitriy Petrov Російська Федерація Москва 35
7 Alexandr Kosyrev Російська Федерація Москва 34
8 Maxim Borisov Російська Федерація Санкт-Петербург 33
9 Anton Legkov Російська Федерація Санкт-Петербург 32
10 Stepan Korotkiy Російська Федерація Москва 31
11 Andrey Voskoboynikov Російська Федерація Санкт-Петербург 30
12 Vasiliy Lyutorovich Російська Федерація Санкт-Петербург 29
13 Alexandr Zaytsev Російська Федерація Москва 28
14 Dmitry Soloviev Російська Федерація Митищі 27
15 Megrabyan Alexander Російська Федерація Москва 26
16 Alexandr Zhulyabin Російська Федерація Ногінськ 25
17 Yuriy Prostakov Російська Федерація Люберці 24
18 Alexey Chernov Російська Федерація Санкт-Петербург 23
19 Dmitriy Koshman Російська Федерація Москва 22
20 Irina Belavina Російська Федерація Санкт-Петербург 21
21 Oleg Ortinov Російська Федерація Санкт-Петербург 20
22 Pavel Gorodnitskiy Ізраїль Хайфа 19
23 Shadrin Pavel Російська Федерація Санкт-Петербург 18
24 Alexey Titov Російська Федерація Санкт-Петербург 17
25 Mikhail Sivakov Російська Федерація Санкт-Петербург 16
26 Anton Fedoseev Російська Федерація Санкт-Петербург 15
27 Igor Masloboev Російська Федерація Санкт-Петербург 14
28 Vitaly Skorobogatov Російська Федерація Санкт-Петербург 13
29 Mischenko Filipp Російська Федерація Санкт-Петербург 12
30 Elena Nikitina Російська Федерація Кронштадт 11
31 Kashentsev Igor Російська Федерація Москва 10
32 Belavina Alexandra Російська Федерація Санкт-Петербург 9
33 Kirill Storchak Російська Федерація Санкт-Петербург 8
34 Dmitry Belavin Російська Федерація Санкт-Петербург 7
35 Alexandr Danilov Російська Федерація Санкт-Петербург 6
36 German Fokin Російська Федерація Санкт-Петербург 5
37 Igor Petrov Російська Федерація Санкт-Петербург 4
38 Petr Mozhaev Російська Федерація Москва 3
39 Maligin Artem Російська Федерація Санкт-Петербург 2
40 Mihail Margolis Ізраїль Бенидорм 1
41 Александр Окунев Російська Федерація Санкт-Петербург 0
42 Evgeniy Pipchenko Російська Федерація Санкт-Петербург 0
43 Smirnov Nikolay Російська Федерація Санкт-Петербург 0
44 Kuruch Darja Російська Федерація Санкт-Петербург 0
45 Michail Nikitin Російська Федерація Кронштадт 0
46 Andreev Igor Російська Федерація Санкт-Петербург 0
47 Alexey Klimko Російська Федерація Санкт-Петербург 0
48 Shubbe Leontiy Російська Федерація Санкт-Петербург 0
49 Solovjov Igor Російська Федерація Санкт-Петербург 0
50 Vaganov Alexander Російська Федерація Санкт-Петербург 0
51 Kuznecov Vladislav Російська Федерація Санкт-Петербург 0