Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Країна | Норвегія |
Місто | Берген |
Дата проведення турніру | 07.09.2013 |
Участников | 60 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Qualification Groups | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
- 2 - | ||||||||
Final Groups | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
- 3 - | ||||||||
A Play-Off | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
B Play-Off | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
C Play-Off | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я | Країна | Місто | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atis Sīlis | Латвія | Рига | |||
2 | Edgars Caics | Латвія | Рига | |||
3 | Bjarne Axelsen | Данія | Bronderslev | |||
4 | Yngve Aasheim | Норвегія | Тронгейм | |||
5 | Jimmy Mardell | Швеція | Стокгольм | |||
6 | Daniel Remmem | Норвегія | ||||
7 | Santtu Sainio | Фінляндія | Логя | |||
8 | Stian Lode | Норвегія | Kvernaland | |||
9 | Frode Hagerup | Норвегія | Kvernaland | |||
10 | Stian Ostrem | Норвегія | Драммен | |||
11 | Andreas Roren | Норвегія | Осло | |||
12 | Martin Arenlind | Швеція | Лунд | |||
13 | Jorn Moldvar | Норвегія | ||||
14 | Espen Moe | Норвегія | Тронгейм | |||
15 | Kirill Storchak | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
16 | Oyvind Hansen | Норвегія | Honefoss | |||
17 | Arne Johannes Holmin | Норвегія | Берген | |||
18 | Teuvo Moisa | Фінляндія | Логя | |||
19 | Simon Thomas | Ірландія | Berlin | |||
20 | Eidsnes Espen | Норвегія | Берген | |||
21 | Arne Hetlelid | Норвегія | Сола | |||
22 | Bjørn Røken | Норвегія | Bryne | |||
23 | Morten Johannessen | Норвегія | ||||
24 | Hans Christian Lonne | Норвегія | Берген | |||
25 | Geir Hjemas | Норвегія | Осло | |||
26 | Ewoud Van Veen | Нідерланди | Берген | |||
27 | Trond Gangsoy | Норвегія | Берген | |||
28 | Humberset Svein Olav | Норвегія | Волда | |||
29 | Vegard Flatoy | Норвегія | Берген | |||
30 | Anne Grethe Gangsoy | Норвегія | Берген | |||
31 | Svein Arne Fure | Норвегія | Берген | |||
32 | Aase Lars Eirik | Норвегія | ||||
33 | Mathias Jacobsen | Данія | Bronderslev | |||
34 | Roren Paul Ivar | Норвегія | Берген | |||
35 | Vegard Klippen | Норвегія | Kvernaland | |||
36 | Kent Are Solli | Норвегія | ||||
37 | Mrdalj Darko | Сербія | ||||
38 | Steine Vegard T. | Норвегія | ||||
39 | Torbjorn Kverneland | Норвегія | Kverneland | |||
40 | Hatlebrekke Martin | Норвегія | Берген | |||
41 | Thomas Peter Calder | Сполучене Королівство | Bergen | |||
42 | Zarman Andreas | Норвегія | ||||
43 | Vestbo Endre | Норвегія | Берген | |||
44 | Steine Asmund | Норвегія | ||||
45 | Torkildsen Fredrik | Норвегія | Берген | |||
46 | Thorbjørn F. Hestvaag | Норвегія | Kverneland | |||
47 | Per E. Weckhorst | Норвегія | Hovden | |||
48 | Henning Tvedten | Норвегія | Берген | |||
49 | Morten Aarflot | Норвегія | Осло | |||
50 | Lonne Per Ivar | Норвегія | Берген | |||
51 | Morten Mikal Brekken | Норвегія | Kverneland | |||
52 | Eivind Stolen | Норвегія | ||||
53 | Dahle Stian | Норвегія | Берген | |||
54 | Eliassen Fredrik | |||||
55 | Konglevoll Runar | Норвегія | ||||
56 | Konglevoll Are | Норвегія | ||||
57 | Brunvoll Mari Kvien | Норвегія | Берген | |||
58 | Gasevik Sindre | |||||
59 | Jani Herlevi | Фінляндія | Гельсінкі | |||
60 | Overas Benjamin | Норвегія | ||||