Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Країна | Російська Федерація |
Місто | Москва |
Початок реєстрації | 28.07.2013 09:00 |
Завершення реєстрації | 17.08.2013 08:00 |
Дата проведення турніру | 17.08.2013 |
Участников | 35 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Квалификационный турнир | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
- 2 - | ||||||||
Вторая лига | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
Высшая Лига | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
Первая лига | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
- 3 - | ||||||||
Play-off | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
Текстова версіяПідсумкове положення
Итоговое положение | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ім'я | Країна | Місто | Рейтинг | ||||
1 | Dmitriy Koshman | Російська Федерація | Москва | 30 | |||
2 | Grigoriy Dubinin | Російська Федерація | Тула | 27 | |||
3 | Anton Legkov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 25 | |||
4 | Ivan Zaharov | Російська Федерація | Москва | 23 | |||
5 | Veniamin Gerasimov | Російська Федерація | Москва | 21 | |||
6 | Stanislav Lutay | Російська Федерація | Тула | 20 | |||
7 | Alexey Titov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 19 | |||
8 | Dmitriy Petrov | Російська Федерація | Москва | 18 | |||
9 | Yuriy Prostakov | Російська Федерація | Люберці | 17 | |||
10 | Anton Runenkov | Російська Федерація | Москва | 16 | |||
11 | Dmitry Soloviev | Російська Федерація | Митищі | 15 | |||
12 | Andrey Kolybelnikov | Російська Федерація | Москва | 14 | |||
13 | Alexandr Kosyrev | Російська Федерація | Москва | 13 | |||
14 | Gleb Vasiliev | Російська Федерація | Москва | 12 | |||
15 | Totchasov Pavel | Російська Федерація | Москва | 11 | |||
16 | Sergey Sammal | Російська Федерація | Тула | 10 | |||
17 | Vladimir Egorov | Російська Федерація | Москва | 9 | |||
18 | Kirill Rudnev | Російська Федерація | Москва | 8 | |||
19 | Evgeniy Pipchenko | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 7 | |||
20 | Nikita Pavlov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 6 | |||
21 | Alexandr Zaytsev | Російська Федерація | Москва | 5 | |||
22 | Alexandr Zhulyabin | Російська Федерація | Ногінськ | 4 | |||
23 | Roman Bykov | Російська Федерація | Котельники | 3 | |||
24 | Subbotin Alexey | Російська Федерація | Горад Адзінцова | 2 | |||
25 | Alexey Baranov | Російська Федерація | Москва | 1 | |||
26 | Yury Volik | Російська Федерація | Краснодар | 1 | |||
27 | Ahidzhakov Aslan | Російська Федерація | Энем | 1 | |||
28 | Gavrilov Aleksei | Російська Федерація | Москва | 1 | |||
29 | Popov Yriy | Російська Федерація | Москва | 1 | |||
30 | pugachev sergey | Російська Федерація | Железнодорожный | 1 | |||
31 | Leonid Volik | Російська Федерація | Краснодар | 1 | |||
32 | Maksim Stolpasov | Російська Федерація | Інта | 1 | |||
33 | Urakaev Anton | Російська Федерація | Москва | 1 | |||
34 | Razumakhin Mikhail | Російська Федерація | Москва | 1 | |||
35 | Daria Zemlyanaya | Російська Федерація | Митищі | 1 | |||