Кубок Одеси - 2013

Тип турніру Індивідуальний
Стан Завершено
Країна Україна
Місто Одеса
Початок реєстрації 17.07.2013 20:00
Завершення реєстрації 22.08.2013 11:00
Дата проведення турніру 24.08.2013
Участников 38
Етапи
Назва Стан Тривалість Дата и время Учасники Розклад і результати Таблиці
- 1 -
круговик Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 2 -
Плей-офф Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 3 -
за 17-18 места Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 4 -
за 19-20 места Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 5 -
за 21-22 места Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 6 -
за 23-24 места Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 7 -
за 25-26 места Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 8 -
за 27-28 места Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 9 -
за 29-30 места Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 10 -
за 31-32 места Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 11 -
за 33-34 места Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 12 -
за 35-36 места Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці

Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я Країна Місто
1 Stanislav Lutay Російська Федерація Тула
2 Roman Ignatenko Україна Маріуполь
3 Oleksii Korabel Україна Ірпінь
4 Oleksiy Vedernikov Україна Одеса
5 Sergii Tsyba Україна Київ
6 Mykhaylo Spivakovskyy Україна Одеса / Київ
7 Anatoliy Sapozhnikov Україна Одеса
8 Maksym Peskov Україна Київ
9 Igor Chaban Україна Одеса
10 Vitaliy Sapozhnikov Україна Одеса
11 Denys Chaban Україна Одеса
12 Mykyta Kushnir Україна Одеса
13 Olexandr Zaychuk Україна Київ
14 Serhiy Talimonchyk Україна Київ
15 Andryy Lapchenko Україна Київ
16 Mykhaylo Shalomayev Україна Харків
17 Valentyn Korabel Україна Ірпінь
18 Mykola Krokhmal Україна Одеса
19 Viktoriya Noselivska Україна Київ
20 Yuriy Kushnir Україна Одеса
21 Vitaliy Ignatenko Україна Маріуполь
22 Volodymyr Trus Україна Одеса
23 Sergiy Krasiuk Україна Київ
24 Nazar Kondrashevskyy Україна Київ
25 Vafa Hamdamov Естонія Таллінн
26 Wolodimir Kudela Україна Кропивницький
27 Oleksandr Malyarozov Україна Одеса
28 Grigorii Antonenko Україна Київ
29 Igor Zaporojets Україна Київ
30 Viktoriia Zaporojets Україна Київ
31 Evgeniy Matantsev Україна Кропивницький
32 Oles Kondrashevskyy Україна Київ
33 Artem Matantsev Україна Кропивницький
34 Valeriy Matantsev Україна Кропивницький
35 Vitaly Vaschuk Україна Київ
36 Egor Sapogko Україна Київ
37 Denys Opara Україна Київ
38 Yuriy Perevjazko Україна Київ