1-й этап IV Открытого Кубка России. XIV Кубок Поволжья.

Тип турніру Індивідуальний
Стан Завершено
Країна Російська Федерація
Місто Нижний Новгород
Початок реєстрації 09.07.2013 10:00
Завершення реєстрації 27.07.2013 10:00
Дата проведення турніру 28.07.2013
Участников 46
Етапи
Назва Стан Тривалість Дата и время Учасники Розклад і результати Таблиці
- 1 -
Квалификационный турнир Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 2 -
Высшая лига Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
Первая лига Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 3 -
Play-off Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці

Текстова версіяПідсумкове положення
Итоговое положение
Ім'я Країна Місто Рейтинг
1 Veniamin Gerasimov Російська Федерація Москва 30
2 Totchasov Pavel Російська Федерація Москва 27
3 Vitaly Skorobogatov Російська Федерація Санкт-Петербург 25
4 Anton Runenkov Російська Федерація Москва 23
5 Grigoriy Dubinin Російська Федерація Тула 21
6 Alexandr Shikerin Російська Федерація Нижний Новгород 20
7 Evgeniy Pipchenko Російська Федерація Санкт-Петербург 19
8 Gleb Vasiliev Російська Федерація Москва 18
9 Dmitry Soloviev Російська Федерація Митищі 17
10 Alexey Titov Російська Федерація Санкт-Петербург 16
11 Dmitrii Bochkarev Російська Федерація Нижний Новгород 15
12 Yuriy Prostakov Російська Федерація Люберці 14
13 Maria Miloradova Російська Федерація Москва 13
14 Sergey Kovankin Російська Федерація Нижний Новгород 12
15 Alexey Korotkiy Російська Федерація Нижний Новгород 11
16 Vladimir Smirnov Російська Федерація Санкт-Петербург 10
17 Anton Fedoseev Російська Федерація Санкт-Петербург 9
18 Ryurik Gutiev Російська Федерація Сочі 8
19 Butov Vitaliy Російська Федерація Москва 7
20 Sergey Shikerin Російська Федерація Нижний Новгород 6
21 Daniil Yurchenko Російська Федерація Армавір 5
22 Nikita Pavlov Російська Федерація Санкт-Петербург 4
23 Ivan Shemjakov Російська Федерація Нижний Новгород 3
24 Andrey Bezrukov Російська Федерація Самара 2
25 Lanita Gutieva Російська Федерація Сочі 1
26 Igor Novikov Російська Федерація Азов 1
27 Sergey Kalinkin Російська Федерація Нижний Новгород 1
28 Alexey Panyaev Російська Федерація Нижний Новгород 1
29 Alexandr Volozhanin Російська Федерація Нижний Новгород 1
30 Alexey Baranov Російська Федерація Москва 1
31 Aleksey Orlov Російська Федерація Краснодар 1
32 Olga Glazunova Російська Федерація Нижний Новгород 1
33 Taisia Ankudimova Російська Федерація Нижний Новгород 1
34 Elnara Abasova Російська Федерація Нижний Новгород 1
35 Igor Miloradov Російська Федерація Москва 1
36 Вадим Фишман Російська Федерація Нижний Новгород 1
37 Panyaeva Olesya Російська Федерація Нижний Новгород 1
38 Sergey Dunichkin Російська Федерація Нижний Новгород 1
39 Elina Yurchenko Російська Федерація Армавір 1
40 Andrey Kalinkin Російська Федерація Нижний Новгород 1
41 Anton Urakaev Російська Федерація Москва 1
42 Vladimir Kudryavcev Російська Федерація Нижний Новгород 1
43 Dmitriy Vityugov Російська Федерація Нижний Новгород 1
44 Rybushkina Daria Російська Федерація Нижний Новгород 1
45 Дмитрий Журавлев Російська Федерація Кіров 1
46 Isaev Maxim Російська Федерація Волгоград 1