Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Країна | Російська Федерація |
Місто | Нижний Новгород |
Початок реєстрації | 09.07.2013 10:00 |
Завершення реєстрації | 27.07.2013 10:00 |
Дата проведення турніру | 28.07.2013 |
Участников | 46 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Квалификационный турнир | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
- 2 - | ||||||||
Высшая лига | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
Первая лига | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
- 3 - | ||||||||
Play-off | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
Текстова версіяПідсумкове положення
Итоговое положение | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ім'я | Країна | Місто | Рейтинг | ||||
1 | Veniamin Gerasimov | Російська Федерація | Москва | 30 | |||
2 | Totchasov Pavel | Російська Федерація | Москва | 27 | |||
3 | Vitaly Skorobogatov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 25 | |||
4 | Anton Runenkov | Російська Федерація | Москва | 23 | |||
5 | Grigoriy Dubinin | Російська Федерація | Тула | 21 | |||
6 | Alexandr Shikerin | Російська Федерація | Нижний Новгород | 20 | |||
7 | Evgeniy Pipchenko | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 19 | |||
8 | Gleb Vasiliev | Російська Федерація | Москва | 18 | |||
9 | Dmitry Soloviev | Російська Федерація | Митищі | 17 | |||
10 | Alexey Titov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 16 | |||
11 | Dmitrii Bochkarev | Російська Федерація | Нижний Новгород | 15 | |||
12 | Yuriy Prostakov | Російська Федерація | Люберці | 14 | |||
13 | Maria Miloradova | Російська Федерація | Москва | 13 | |||
14 | Sergey Kovankin | Російська Федерація | Нижний Новгород | 12 | |||
15 | Alexey Korotkiy | Російська Федерація | Нижний Новгород | 11 | |||
16 | Vladimir Smirnov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 10 | |||
17 | Anton Fedoseev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 9 | |||
18 | Ryurik Gutiev | Російська Федерація | Сочі | 8 | |||
19 | Butov Vitaliy | Російська Федерація | Москва | 7 | |||
20 | Sergey Shikerin | Російська Федерація | Нижний Новгород | 6 | |||
21 | Daniil Yurchenko | Російська Федерація | Армавір | 5 | |||
22 | Nikita Pavlov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 4 | |||
23 | Ivan Shemjakov | Російська Федерація | Нижний Новгород | 3 | |||
24 | Andrey Bezrukov | Російська Федерація | Самара | 2 | |||
25 | Lanita Gutieva | Російська Федерація | Сочі | 1 | |||
26 | Igor Novikov | Російська Федерація | Азов | 1 | |||
27 | Sergey Kalinkin | Російська Федерація | Нижний Новгород | 1 | |||
28 | Alexey Panyaev | Російська Федерація | Нижний Новгород | 1 | |||
29 | Alexandr Volozhanin | Російська Федерація | Нижний Новгород | 1 | |||
30 | Alexey Baranov | Російська Федерація | Москва | 1 | |||
31 | Aleksey Orlov | Російська Федерація | Краснодар | 1 | |||
32 | Olga Glazunova | Російська Федерація | Нижний Новгород | 1 | |||
33 | Taisia Ankudimova | Російська Федерація | Нижний Новгород | 1 | |||
34 | Elnara Abasova | Російська Федерація | Нижний Новгород | 1 | |||
35 | Igor Miloradov | Російська Федерація | Москва | 1 | |||
36 | Вадим Фишман | Російська Федерація | Нижний Новгород | 1 | |||
37 | Panyaeva Olesya | Російська Федерація | Нижний Новгород | 1 | |||
38 | Sergey Dunichkin | Російська Федерація | Нижний Новгород | 1 | |||
39 | Elina Yurchenko | Російська Федерація | Армавір | 1 | |||
40 | Andrey Kalinkin | Російська Федерація | Нижний Новгород | 1 | |||
41 | Urakaev Anton | Російська Федерація | Москва | 1 | |||
42 | Vladimir Kudryavcev | Російська Федерація | Нижний Новгород | 1 | |||
43 | Dmitriy Vityugov | Російська Федерація | Нижний Новгород | 1 | |||
44 | Rybushkina Daria | Російська Федерація | Нижний Новгород | 1 | |||
45 | Дмитрий Журавлев | Російська Федерація | Кіров | 1 | |||
46 | Isaev Maxim | Російська Федерація | Волгоград | 1 | |||