Третій етап відкритого чемпіонату України 2020/2021

Тип турніру Індивідуальний
Стан Завершено
Країна Україна
Місто Рубіжне
Початок реєстрації 13.09.2020 00:00
Завершення реєстрації 13.11.2020 10:00
Дата проведення турніру 14.11.2020
Дата завершення турніру 14.11.2020
Участников 41
Етапи
  Назва Стан Тривалість Дата и время  
1 Груповий етап Завершено 1 14.11.2020 00:00 Учасники | Розклад і результати | Таблиці
2 Ліги Завершено 1 14.11.2020 00:00 Учасники | Розклад і результати | Таблиці
3 Плей-оф Завершено 7 14.11.2020 00:00 Учасники | Розклад і результати

Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я Країна Місто Очки МР
1 Oleksii Korabel Україна Ірпінь 602
2 Mykhaylo Spivakovskyy Україна Одеса / Київ 510
3 Oleksii Husak Україна Київ 425
4 Dmytro Derkach Україна Харків 391
5 Nazar Kondrashevskyy Україна Київ 363
6 Igor Zaporojets Україна Київ 341
7 Ruslan Kobchuk Україна Київ 319
8 Maksym Peskov Україна Київ 292
9 Mykyta Zagrebin Україна Рубіжне 264
10 Oleksandr Diulin Україна Рубіжне 236
11 Dmytro Petrov Україна Рубіжне 214
12 Igor Martynenko Україна Харків 197
13 Pavlo Pylypenko Україна Київ 180
14 Denys Opara Україна Київ 165
15 Maksym Stasyuk Україна Рубіжне 152
16 Oksana Derkach Україна Харків 139
17 Denys Demchenko Україна Рубіжне 131
18 Yevhen Bozhyk Україна Рубіжне 105
19 Oleksandr Petrov Україна Рубіжне 78
20 Mykola Verbytskyy Україна Харків 51
21 Bogdan Nyzhnyk Україна Рубіжне 36
22 Volodymyr Kvasnikov Україна Харків 34
23 Nataliia Verbytska Україна Харків 32
24 Illya Kaplenko Україна Попасна 30
25 Maxim Mozgovyy Україна Рубіжне 29
26 Yaroslav Ptakhovskyy Україна Рубіжне 27
27 David Samarskiy Україна Рубіжне 25
28 Andriy Laznik Україна Рубіжне 23
29 Igor Sokhan Україна Рубіжне 22
30 Viktoriya Rzayeva Україна Рубіжне 20
31 Dmytro Golovynskyy Україна Рубіжне 18
32 Egor Bikmaev Україна Рубіжне 17
33 Dmitro Zhuravlev Україна Северодонецьк 15
34 Yaroslav Zolotaryov Україна Попасна 13
35 Denis Prysyazhnyuk Україна Комишуваха 11
36 Artem Kozhuhar Україна Попасна 10
37 Pavlo Laznik Україна Рубіжне 8
38 Olexandr Babko Україна Комишуваха 6
39 Danilo Zemlyanenko Україна Комишуваха 4
40 Tymofiy Bunga Україна Попасна 3
41 Illya Kushnarenko Україна Попасна 1