Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Країна | Німеччина |
Місто | Франкфурт-на-Майне |
Початок реєстрації | 09.01.2020 07:00 |
Завершення реєстрації | 08.12.2020 18:00 |
Дата проведення турніру | 15.02.2020 |
Время начала | 13:00 |
Участников | 42 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Vorrunde | Завершено | 1 | 15.02.2020 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
- 2 - | ||||||||
Finalgruppe | Завершено | 1 | 15.02.2020 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
Plazierungsgruppe | Завершено | 1 | 15.02.2020 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
- 3 - | ||||||||
Play-Off 1.Liga | Завершено | 7 | 15.02.2020 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
Play-Off 2.Liga | Завершено | 5 | 15.02.2020 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
Текстова версіяПідсумкове положення
Abschlusstabelle | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ім'я | Країна | Місто | Рейтинг | Очки МР | ||||
1 | Linus Restel | Німеччина | Хаген | 527 | ||||
2 | Valentin Dietze | Німеччина | Фрайбург | 482 | ||||
3 | Ralph Pommerenke | Німеччина | Франкфурт-на-Майне | 455 | ||||
4 | Rene Albers | Німеччина | Зике | 434 | ||||
5 | Mykhaylo Shalomayev | Україна | Харків | 425 | ||||
6 | Frank Bruneske | Німеччина | Вільгельмсгафен | 417 | ||||
7 | Annika Gripp | Німеччина | Унтерферінг | 405 | ||||
8 | Till Dion | Німеччина | Берлін | 384 | ||||
9 | Elias Klimek | Німеччина | Бад-Дюркхайм | 368 | ||||
10 | Christian Dunnink | Німеччина | Бохум | 350 | ||||
11 | Vladimir Vedernikov | Німеччина | Саарбрюккен | 334 | ||||
12 | Eike Rompa | Німеччина | Вільгельмсгафен | 327 | ||||
13 | Martin Dion | Канада | 319 | |||||
14 | Hermann Petuch | Німеччина | Лар | 312 | ||||
15 | Thomas Haussknecht | Німеччина | Берлін | 304 | ||||
16 | Thorsten Niemann | Німеччина | Шортенс | 295 | ||||
17 | Fabian Franken | Німеччина | Бад-Дюркхайм | 281 | ||||
18 | Ulrich Hennemann | Німеччина | Дортмунд | 264 | ||||
19 | Sven Aderhold | Німеччина | Унтерферінг | 246 | ||||
20 | Frank Rasche | Німеччина | Унтерферінг | 231 | ||||
21 | Steven Töteberg | Німеччина | Франкфурт-на-Майне | 222 | ||||
22 | Mathias Scheel | Німеччина | Берлін | 217 | ||||
23 | Johann Ovcar | Німеччина | Саарбрюккен | 216 | ||||
24 | Jonas Franken | Німеччина | Бад-Дюркхайм | 214 | ||||
25 | Erik Maslennikov | Німеччина | Саарбрюккен | 211 | ||||
26 | Daniel Hoch | Німеччина | Саарбрюккен | 205 | ||||
27 | Philipp Basch | Німеччина | Дюссельдорф | 197 | ||||
28 | Johannes Brunner | Німеччина | Унтерферінг | 189 | ||||
29 | Thony Restel | Німеччина | Хаген | 165 | ||||
30 | Marvin Widmaier | Німеччина | Франкфурт-на-Майне | 144 | ||||
31 | Rüdiger Thiele | Німеччина | Кельн | 124 | ||||
32 | Gunnar Gripp | Німеччина | Unterfoehring | 99 | ||||
33 | Max Richter | Німеччина | Вільгельмсгафен | 89 | ||||
34 | Damian Drissen | Німеччина | Гох | 79 | ||||
35 | Gerhard Brunner | Німеччина | Унтерферінг | 54 | ||||
36 | Arno Wirths | Німеччина | Гох | 33 | ||||
37 | Sinisa Culic | Німеччина | Унтерферінг | 16 | ||||
38 | Felix Waldmann | Німеччина | Гутенберг | 11 | ||||
39 | Sergej Grinenko | Німеччина | Саарбрюккен | 8 | ||||
40 | Dominik Steck | Німеччина | Гутенберг | 6 | ||||
41 | Alexander Grinenko | Німеччина | Саарбрюккен | 3 | ||||
42 | Jürgen Wind | Німеччина | Гутенберг | 1 | ||||