Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Країна | Російська Федерація |
Місто | Курськ |
Адрес | ул. Энгельса, 173 "В" (Автосалон SKODA) |
Телефон | +7 (906) 572-1114 |
[email protected] | |
Початок реєстрації | 24.12.2019 10:00 |
Завершення реєстрації | 12.01.2020 10:00 |
Дата проведення турніру | 12.01.2020 |
Время начала | 10:00 |
Участников | 36 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Высшая Лига | Завершено | 1 | 12.01.2020 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
- 2 - | ||||||||
Первая Лига | Завершено | 1 | 12.01.2020 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
- 3 - | ||||||||
Вторая Лига | Завершено | 1 | 12.01.2020 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
- 4 - | ||||||||
Плей-офф Вторая Лига | Завершено | 3 | 12.01.2020 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
- 5 - | ||||||||
Плей-офф Первая Лига | Завершено | 5 | 12.01.2020 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
- 6 - | ||||||||
Плей-офф | Завершено | 7 | 12.01.2020 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
- 7 - | ||||||||
Малый Плей-офф | Завершено | 7 | 12.01.2020 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
Текстова версіяПідсумкове положення
Итоговое положение | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Ім'я | Країна | Місто | ||||
1 | Denis Matveev | Російська Федерація | Курськ | |||
2 | Sergey Ivanov | Російська Федерація | Курськ | |||
3 | Andrey Chaplygin | Російська Федерація | Курськ | |||
4 | Anton Artuchov | Російська Федерація | Курськ | |||
5 | Viacheslav Patekhin | Російська Федерація | Курськ | |||
6 | Alexey Artuchov | Російська Федерація | Курськ | |||
7 | Vladimir Kiselev | Російська Федерація | Курськ | |||
8 | Igor Scherbakov | Російська Федерація | Курськ | |||
9 | Alexey Naumenko | Російська Федерація | Курськ | |||
10 | Aleksey Plugatarev | Російська Федерація | Курськ | |||
11 | Vladislav Chesnokov | Російська Федерація | Курськ | |||
12 | Sergey Legostaev | Російська Федерація | Курськ | |||
13 | Alexey Legostaev | Російська Федерація | Курськ | |||
14 | Pavel Bezrukov | Російська Федерація | Курськ | |||
15 | Aleksandra Pavlova | Російська Федерація | Курськ | |||
16 | Dmitriy Fateev | Російська Федерація | Бєлгород | |||
17 | Alexander Kuznetsov | Російська Федерація | Курськ | |||
18 | Sergey Naumenko | Російська Федерація | Курськ | |||
19 | Andrej Demidov | Російська Федерація | Бєлгород | |||
20 | Aleksandr Kalitievskij | Російська Федерація | Курськ | |||
21 | Yuri Kalitievsky | Російська Федерація | Курськ | |||
22 | Petr Bezrukov | Російська Федерація | Курськ | |||
23 | Kiselev Denis | Російська Федерація | Курськ | |||
24 | Oleg Ovchinkin | Російська Федерація | Курськ | |||
25 | Kirill Kuznetsov | Російська Федерація | Курськ | |||
26 | Vyacheslav Domashev | Російська Федерація | Курськ | |||
27 | Danekin Stepan | Російська Федерація | Курськ | |||
28 | Alexander Starostin | Російська Федерація | Курськ | |||
29 | Timur Kochetov | Російська Федерація | Курськ | |||
30 | Danila Kuznetsov | Російська Федерація | Курськ | |||
31 | Andrey Gubanov | Російська Федерація | Курськ | |||
32 | Nikita Sharunov | Російська Федерація | Курськ | |||
33 | Oleg Sharunov | Російська Федерація | Курськ | |||
34 | Aleksandr Birukov | Російська Федерація | Курськ | |||
35 | Anton Starostin | Російська Федерація | Курськ | |||
36 | Ilya Naumenko | Російська Федерація | Курськ | |||