Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Країна | Норвегія |
Місто | Ставангер |
Початок реєстрації | 27.05.2013 18:00 |
Завершення реєстрації | 01.06.2013 18:00 |
Дата проведення турніру | 08.06.2013 |
Участников | 121 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Basic Groups | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
- 2 - | ||||||||
Final Groups | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
Placement Groups | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
- 3 - | ||||||||
Play Off Placement Group I | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
Play Off Placement Group II | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
Play Off Placement Group III | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
Play Off Placement Group IV | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
Play-off | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я | Країна | Місто | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atis Sīlis | Латвія | Рига | |||
2 | Edgars Caics | Латвія | Рига | |||
3 | Maxim Borisov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
4 | Ahti Lampi | Фінляндія | Куопіо | |||
5 | Yanis Galuzo | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
6 | Alexey Zaharov | Російська Федерація | Москва | |||
7 | Dmitriy Koshman | Російська Федерація | Москва | |||
8 | Jan Pelkonen | Фінляндія | Наантали | |||
9 | Finn Fries | Швеція | Лунд | |||
10 | Alexander Miloradov | Російська Федерація | Москва | |||
11 | Oleg Ortinov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
12 | Edgars Mucenieks | Латвія | Skrunda | |||
13 | Alexey Titov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
14 | Teemu Koskela | Фінляндія | Гельсінкі | |||
15 | Valts Smagars | Латвія | Рига | |||
16 | Carl Bindekrans | Швеція | Норрчепінг | |||
17 | Patrik Petr | Чехiя | Литомишль | |||
18 | Kristian Iso-Tryykäri | Фінляндія | Турку | |||
19 | Janne Ollila | Фінляндія | Наантали | |||
20 | Jevgēnijs Zaharovs | Латвія | Рига | |||
21 | German Fokin | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
22 | Santtu Sainio | Фінляндія | Логя | |||
23 | Blasko Imrich | Словакія | ||||
24 | Myllykangas Mika | Фінляндія | ||||
25 | Peter Östlund | Швеція | Авеста | |||
26 | Krystof Lebl | Чехiя | Прага | |||
27 | Oscar Henriksson | Швеція | Пітео | |||
28 | Vesa Huotelin | Фінляндія | Эспоо | |||
29 | Kevin Eriksson | Фінляндія | Турку | |||
30 | Grigoriy Dubinin | Російська Федерація | Тула | |||
31 | Lars Henriksson | Швеція | Пітео | |||
32 | Edgars Saulītis | Латвія | Инчукалнс | |||
33 | Thomas Petersson | Швеція | Стокгольм | |||
34 | Jimmy Mardell | Швеція | Стокгольм | |||
35 | Artjoms Zaharovs | Латвія | Skrunda | |||
36 | Ahlberg Magnus | Фінляндія | Гельсінкі | |||
37 | Juho Rautio | Фінляндія | Тампере | |||
38 | Yngve Aasheim | Норвегія | Тронгейм | |||
39 | Daniel Remmem | Норвегія | ||||
40 | Frode Hagerup | Норвегія | Kvernaland | |||
41 | Jorn Moldvar | Норвегія | ||||
42 | Stian Ostrem | Норвегія | Драммен | |||
43 | Dmitry Soloviev | Російська Федерація | Митищі | |||
44 | Filip Hamacek | Чехiя | ||||
45 | Gints Lasmanis | Латвія | Skrunda | |||
46 | Edžus Kaņeps | Латвія | Вентспилс | |||
47 | Matanovic Uros | Словенія | ||||
48 | Daniel Matysek | Чехiя | Прага | |||
49 | Bjarne Axelsen | Данія | Bronderslev | |||
50 | Mitro Daniel | Словакія | ||||
51 | Geir Hjemas | Норвегія | Осло | |||
52 | Mykhaylo Spivakovskyy | Україна | Одеса / Київ | |||
53 | Gergely Regula | Угорщина | Будапешт | |||
54 | Bernard Rjavec | Словенія | ||||
55 | Roman Ignatenko | Україна | Маріуполь | |||
56 | Martin Madera | Чехiя | Pribram | |||
57 | Tim Weisseisen | Словенія | Kranj | |||
58 | Stian Lode | Норвегія | Kvernaland | |||
59 | Espen Moe | Норвегія | Тронгейм | |||
60 | Klaus Jean-Claude | Швейцарія | ||||
61 | Martin Arenlind | Швеція | Лунд | |||
62 | Arne Johannes Holmin | Норвегія | Берген | |||
63 | David Freseus | Швеція | ||||
64 | Stefaniszyn Reggie | Канада | ||||
65 | Andreas Roren | Норвегія | Осло | |||
66 | Martin Zenisek | Чехiя | Пльзень | |||
67 | Vaclav Pikl | Чехiя | Пльзень | |||
68 | Andersson Henric | Швеція | ||||
69 | Anette Engel | Данія | Bronderslev | |||
70 | Hudec Karol | Словакія | ||||
71 | Borsanyi Peter | Угорщина | ||||
72 | Mykhaylo Shalomayev | Україна | Харків | |||
73 | Ingebret Risa | Норвегія | ||||
74 | Simon Thomas | Ірландія | Berlin | |||
75 | Miroslav Cernoch | Чехiя | Прага | |||
76 | Hasler David | Швейцарія | ||||
77 | Gerrit Janssen | Німеччина | Вільгельмсгафен | |||
78 | Igor Zaporojets | Україна | Київ | |||
79 | Thomas Cornelius | Чілі | ||||
80 | Magyari Viktor | Угорщина | Вац | |||
81 | Petrek Jaroslav | Словакія | ||||
82 | Anatoliy Datsenko | Україна | Київ | |||
83 | Trond Gangsoy | Норвегія | Берген | |||
84 | Thomas Haussknecht | Німеччина | Берлін | |||
85 | Locher Rolf | Швейцарія | ||||
86 | Hasler Simon | Швейцарія | ||||
87 | Frank Bruneske | Німеччина | Вільгельмсгафен | |||
88 | Ewoud Van Veen | Нідерланди | Берген | |||
89 | Mitro Milan | Словакія | ||||
90 | Nagy Balint | Угорщина | ||||
91 | Nejc Škrlep | Словенія | ||||
92 | Rafferty Kevin | Сполучені Штати Америки | ||||
93 | Vitaliy Ignatenko | Україна | Маріуполь | |||
94 | Luginbuehl Beat | Швейцарія | ||||
95 | Mathias Jacobsen | Данія | Bronderslev | |||
96 | Leon Haussknecht | Німеччина | Берлін | |||
97 | Papp Magor | Угорщина | Будапешт | |||
98 | Audrius Pleikys | Литва | Вільнюс | |||
99 | Andrei Kniaziuk | Білорусь | Новополоцьк | |||
100 | Viktoriya Noselivska | Україна | Київ | |||
101 | Cserhati Zoltan | Угорщина | ||||
102 | Jürgen Riese | Німеччина | Родгау | |||
103 | Rok Skrlep | Словенія | ||||
104 | Barna Stefan | Словакія | ||||
105 | Martin Dion | Канада | ||||
106 | Blatti Christoph | Швейцарія | ||||
107 | Bernard Skrlep | Словенія | Mengeš | |||
108 | Klaus Ramon | Швейцарія | ||||
109 | Richter Kent | Канада | ||||
110 | Michael Toft Nielsen | Данія | Ольборг | |||
111 | Christian Aden | Німеччина | Ольденбург | |||
112 | Mrdalj Darko | Сербія | ||||
113 | Viktoriia Zaporojets | Україна | Київ | |||
114 | Thomas Peter Calder | Сполучене Королівство | Bergen | |||
115 | Rompa Eike | Німеччина | ||||
116 | Sandra Komaraite | Литва | Вільнюс | |||
117 | Linas Vasilevicius | Литва | Вільнюс | |||
118 | Darius Stasiunas | Литва | Вільнюс | |||
119 | Thony Restel | Німеччина | Хаген | |||
120 | Heritier Thomas Eivind | Франція | ||||
121 | Thomasmathibalan Felix Johnny | Індія | ||||