Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Країна | Російська Федерація |
Місто | Нижний Новгород |
Адрес | пр. Гагарина 22 |
Телефон | +7 (903) 054-36-37 |
[email protected] | |
Початок реєстрації | 25.11.2019 09:00 |
Завершення реєстрації | 30.11.2019 20:00 |
Дата проведення турніру | 01.12.2019 |
Время начала | 11.00 |
Участников | 17 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Квалификация | Завершено | 1 | 01.12.2019 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
- 2 - | ||||||||
Лига | Завершено | 1 | 01.12.2019 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
- 3 - | ||||||||
Плэй-офф | Завершено | 7 | 01.12.2019 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
- 4 - | ||||||||
Малый плэй-офф | Завершено | 7 | 01.12.2019 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
- 5 - | ||||||||
Переходный турнир | Завершено | 7 | 01.12.2019 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я | Країна | Місто | Рейтинг | Очки МР | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexey Korotkiy | Російська Федерація | Нижний Новгород | 50 | 290 | |||
2 | Sergey Shikerin | Російська Федерація | Нижний Новгород | 43 | 238 | |||
3 | Roman Aganichev | Російська Федерація | Іваново | 38 | 190 | |||
4 | Kirichenko Evgeny | Російська Федерація | Нижний Новгород | 34 | 155 | |||
5 | Semen Ivanov | Російська Федерація | Нижний Новгород | 31 | 131 | |||
6 | Pavel Syzrancev | Російська Федерація | Нижний Новгород | 29 | 102 | |||
7 | Yuriy Morozov | Російська Федерація | Нижний Новгород | 27 | 73 | |||
8 | Olga Glazunova | Російська Федерація | Нижний Новгород | 25 | 47 | |||
9 | Panyov Nikita | Російська Федерація | Іваново | 23 | 24 | |||
10 | Trifonov Daniil | Російська Федерація | Нижний Новгород | 22 | 18 | |||
11 | Igor Ivanov | Російська Федерація | Нижний Новгород | 21 | 16 | |||
12 | Evgeniy Prouss | Російська Федерація | Нижний Новгород | 20 | 13 | |||
13 | Kemenov Mikhail | Російська Федерація | Нижний Новгород | 19 | 11 | |||
14 | Sergey Maslov | Російська Федерація | Нижний Новгород | 18 | 8 | |||
15 | Vladimir Kudryavcev | Російська Федерація | Нижний Новгород | 17 | 6 | |||
16 | Yuri Akimov | Російська Федерація | Нижний Новгород | 16 | 3 | |||
17 | Bykov Andrey | Російська Федерація | Іваново | 15 | 1 | |||