Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Країна | Російська Федерація |
Місто | Курськ |
Адрес | г. Курск, проспект Дружбы, 14 (школа №52) |
Телефон | +7 (906) 572-1114 |
[email protected] | |
Початок реєстрації | 20.11.2019 10:00 |
Завершення реєстрації | 24.11.2019 10:00 |
Дата проведення турніру | 24.11.2019 |
Время начала | 10:00 |
Участников | 30 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Высшая Лига | Завершено | 1 | 24.11.2019 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
- 2 - | ||||||||
Первая Лига | Завершено | 1 | 24.11.2019 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
- 3 - | ||||||||
Плей-офф | Завершено | 7 | 24.11.2019 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
- 4 - | ||||||||
Малый Плей-офф | Завершено | 7 | 24.11.2019 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
- 5 - | ||||||||
Плей-офф Первая Лига | Завершено | 5 | 24.11.2019 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
- 6 - | ||||||||
Плей-офф Вторая Лига | Завершено | 3 | 24.11.2019 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я | Країна | Місто | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denis Matveev | Російська Федерація | Курськ | |||
2 | Sergey Ivanov | Російська Федерація | Курськ | |||
3 | Andrey Chaplygin | Російська Федерація | Курськ | |||
4 | Alexey Artuchov | Російська Федерація | Курськ | |||
5 | Vladimir Kiselev | Російська Федерація | Курськ | |||
6 | Maxim Starkov | Російська Федерація | Курськ | |||
7 | Viacheslav Patekhin | Російська Федерація | Курськ | |||
8 | Igor Scherbakov | Російська Федерація | Курськ | |||
9 | Vladislav Chesnokov | Російська Федерація | Курськ | |||
10 | Alexey Naumenko | Російська Федерація | Курськ | |||
11 | Aleksey Plugatarev | Російська Федерація | Курськ | |||
12 | Dmitriy Fateev | Російська Федерація | Бєлгород | |||
13 | Oleg Bublikov | Російська Федерація | Курськ | |||
14 | Darya Gladkova | Російська Федерація | Курськ | |||
15 | Aleksandra Pavlova | Російська Федерація | Курськ | |||
16 | Alexander Kuznetsov | Російська Федерація | Курськ | |||
17 | Sergey Naumenko | Російська Федерація | Курськ | |||
18 | Petr Bezrukov | Російська Федерація | Курськ | |||
19 | Pavel Bezrukov | Російська Федерація | Курськ | |||
20 | Yuri Kalitievsky | Російська Федерація | Курськ | |||
21 | Uriy Brezhnev | Російська Федерація | Курськ | |||
22 | Andrej Demidov | Російська Федерація | Бєлгород | |||
23 | Aleksandr Kalitievskij | Російська Федерація | Курськ | |||
24 | Ilya Naumenko | Російська Федерація | Курськ | |||
25 | Danila Kuznetsov | Російська Федерація | Курськ | |||
26 | Kiselev Denis | Російська Федерація | Курськ | |||
27 | Stanislav Khanov | Російська Федерація | Курськ | |||
28 | Oleg Sharunov | Російська Федерація | Курськ | |||
29 | Nikita Sharunov | Російська Федерація | Курськ | |||
30 | Oleg Ovchinkin | Російська Федерація | Курськ | |||