Назва 13 Кубок Северо-Запада
Тип турніру Індивідуальний
Стан Завершено
Турнір додано 12.04.2013
Країна Російська Федерація
Місто Санкт-Петербург
Початок реєстрації 13.04.2013 00:00
Завершення реєстрації 21.04.2013 09:00
Дата проведення турніру 21.04.2013
Участников 51

Етапи
Назва Стан Тривалість Дата и время Учасники Розклад і результати Таблиці
- 1 -
1/32 финала Завершено 5 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 2 -
1/16 финала Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 3 -
1/8 финала Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 4 -
1/4 финала Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 5 -
1/2 финала Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 6 -
Мини финал Завершено 5 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 7 -
Финал Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 8 -
1/8 Утешительного Кубка Завершено 5 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 9 -
1/4 Утешительного Кубка Завершено 5 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 10 -
1/2 Утешительного Кубка Завершено 5 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 11 -
Мини финал Утешительного Кубка (19-20 место) Завершено 3 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 12 -
Финал Утешительного Кубка (17-18 место) Завершено 5 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 13 -
Лига 1/8 (9-16 место) Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 14 -
Лига 1/4 (5-8 место) Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 15 -
Лига 1/4 Утешительного Кубка (21-24 место) Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 16 -
Лига 1/8 Утешительного Кубка (25-32 место) Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 17 -
Лига Надежд (33 место и далее) Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці

Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я Країна Місто
1 Maxim Borisov Російська Федерація Санкт-Петербург
2 Dmitry Belavin Російська Федерація Санкт-Петербург
3 Oleg Ortinov Російська Федерація Санкт-Петербург
4 Anton Legkov Російська Федерація Санкт-Петербург
5 German Fokin Російська Федерація Санкт-Петербург
6 Vitaly Skorobogatov Російська Федерація Санкт-Петербург
7 Anton Kiselyov Російська Федерація Санкт-Петербург
8 Andrey Voskoboynikov Російська Федерація Санкт-Петербург
9 Mikhail Shashkov Російська Федерація Санкт-Петербург
10 Dmitry Malygin Російська Федерація Санкт-Петербург
11 Irina Belavina Російська Федерація Санкт-Петербург
12 Viktoria Gorodnitskaya Російська Федерація Череповець
13 Alexandr Danilov Російська Федерація Санкт-Петербург
14 Anton Fedoseev Російська Федерація Санкт-Петербург
15 Alexander Ozerov Російська Федерація Череповець
16 Alexey Chernov Російська Федерація Санкт-Петербург
17 Evgeniy Pipchenko Російська Федерація Санкт-Петербург
18 Dmitry Afonin Російська Федерація Санкт-Петербург
19 Nikita Pavlov Російська Федерація Санкт-Петербург
20 Oleg Borisov Російська Федерація Санкт-Петербург
21 Belavina Alexandra Російська Федерація Санкт-Петербург
22 Elena Nikitina Російська Федерація Кронштадт
23 Alex Gorin Російська Федерація Санкт-Петербург
24 Michail Nikitin Російська Федерація Кронштадт
25 Leonid Zaytcev Російська Федерація Санкт-Петербург
26 Alexander Okunev Російська Федерація Санкт-Петербург
27 Artem Budaev Російська Федерація Санкт-Петербург
28 Smirnov Nikolay Російська Федерація Санкт-Петербург
29 Ilya Ponomarev Російська Федерація Санкт-Петербург
30 Lev Stepanov Російська Федерація Санкт-Петербург
31 Pavlov Alexander Російська Федерація Санкт-Петербург
32 Artem Valiev Литва Вільнюс
33 Nikita Zholobov Російська Федерація Санкт-Петербург
34 Vladimir Smirnov Російська Федерація Санкт-Петербург
35 Ruslan Kamalov Російська Федерація Санкт-Петербург
36 Timur Kudashev Російська Федерація Санкт-Петербург
37 Sergey Nemolot Російська Федерація Санкт-Петербург
38 Dmitry Alekseev Російська Федерація Санкт-Петербург
39 Dasha Obuhova Російська Федерація Санкт-Петербург
40 Dmitriy Zhurba Російська Федерація Санкт-Петербург
41 Vladimir Alekseev Російська Федерація Санкт-Петербург
42 Vladimir Nikulov Російська Федерація Санкт-Петербург
43 Matvey Kryazhev Російська Федерація Санкт-Петербург
44 Grigoriy Rozov Російська Федерація Санкт-Петербург
45 Дмитрий Вавилов Російська Федерація Санкт-Петербург
46 Pavel Krikorov Російська Федерація Санкт-Петербург
47 Александр Румянцев Російська Федерація Санкт-Петербург
48 Alexander Krikorov Російська Федерація Санкт-Петербург
49 Alxander Ignatiev Російська Федерація Санкт-Петербург
50 Александра Шураева
51 Александра Сергеева