Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Країна | Російська Федерація |
Місто | Єкатеринбург |
Дата проведення турніру | 15.09.2019 |
Время начала | 12-00 |
Участников | 21 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Круговой турнир | Завершено | 1 | 15.09.2019 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
- 2 - | ||||||||
Высшая Лига | Завершено | 1 | 15.09.2019 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
- 3 - | ||||||||
Первая лига | Завершено | 1 | 15.09.2019 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
- 4 - | ||||||||
Плей офф большой | Завершено | 5 | 15.09.2019 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
- 5 - | ||||||||
Плей офф малый | Завершено | 3 | 15.09.2019 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я | Країна | Місто | Рейтинг | Очки МР | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maxim Chegaev | Російська Федерація | Єкатеринбург | 40 | 298 | |||
2 | Ruslan Kazymov | Російська Федерація | Єкатеринбург | 37 | 259 | |||
3 | Alexandr Tikhonov | Російська Федерація | Єкатеринбург | 34 | 251 | |||
4 | Pavel Temnyakov | Російська Федерація | Єкатеринбург | 31 | 240 | |||
5 | Sysolyatin Anton | Російська Федерація | Єкатеринбург | 29 | 230 | |||
6 | Aleksey Radchenko | Російська Федерація | Єкатеринбург | 27 | 217 | |||
7 | Ilya Elkin | Російська Федерація | Перм | 25 | 203 | |||
8 | Aleksandr Yakovenko | Російська Федерація | Єкатеринбург | 23 | 180 | |||
9 | Evgeniy Elkin | Російська Федерація | Перм | 21 | 158 | |||
10 | Kurdukov Evgeniy | Російська Федерація | Єкатеринбург | 20 | 138 | |||
11 | Анатолий Рябов | Російська Федерація | Єкатеринбург | 19 | 96 | |||
12 | Данил Авертьев | Російська Федерація | Перм | 18 | 68 | |||
13 | Alexandr Krivilev | Російська Федерація | Єкатеринбург | 17 | 43 | |||
14 | Andrey Sosnovskih | Російська Федерація | Єкатеринбург | 16 | 19 | |||
15 | Пётр Корнев | Російська Федерація | Єкатеринбург | 15 | 18 | |||
16 | Михаил Суродеев | Російська Федерація | Єкатеринбург | 14 | 16 | |||
17 | Arthur Koreshkov | Російська Федерація | Перм | 13 | 13 | |||
18 | Матвей Косенко | Російська Федерація | Єкатеринбург | 12 | 11 | |||
19 | Liudmila Elkina | Російська Федерація | Перм | 11 | 9 | |||
20 | Евгений Комаров | Російська Федерація | Єкатеринбург | 9 | 6 | |||
21 | Константин Андросенков | Російська Федерація | Єкатеринбург | 8 | 1 | |||