Регистрация участников Командного Чемпионата Санкт-Петербурга 9.30 – 10.30
Фотографирование команд 10.00 – 10.45
Открытие турнира 10.45 – 11.00
Игры в группах 11.10 – 13.30
Обед 13.30 – 14.20
Игры в лигах КЧСПб 14.30 – 17.30
Финал 17.50 – 18.30
Награждение 18.40 – 19.00
Фотографирование команд 10.00 – 10.45
Открытие турнира 10.45 – 11.00
Игры в группах 11.10 – 13.30
Обед 13.30 – 14.20
Игры в лигах КЧСПб 14.30 – 17.30
Финал 17.50 – 18.30
Награждение 18.40 – 19.00
Тип турніру | Командний |
---|---|
Стан | Завершено |
Країна | Російська Федерація |
Місто | Санкт-Петербург |
Адрес | отель Октябрьская. Лиговский проспект 10 |
Телефон | +79213889821 |
[email protected] | |
Початок реєстрації | 09.07.2019 10:00 |
Завершення реєстрації | 03.11.2019 10:30 |
Дата проведення турніру | 03.11.2019 |
Время начала | 11.00 |
Участников | 14 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Групповой Этап | Завершено | 1 | 03.11.2019 11:30 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
- 2 - | ||||||||
Первая Лига | Завершено | 1 | 03.11.2019 14:30 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
- 3 - | ||||||||
Высшая Лига | Завершено | 1 | 03.11.2019 14:30 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
- 4 - | ||||||||
Плей-Офф | Завершено | 1 | 03.11.2019 18:50 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я | Країна | Місто | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Легион-NiKi | Російська Федерація | Санкт-Петербург | ||||
2 | Северное Сияние | Російська Федерація | Санкт-Петербург | ||||
3 | Куропатки | Російська Федерація | Курськ | ||||
4 | Пирамида | Російська Федерація | Санкт-Петербург | ||||
5 | Ультра-Череповец | Російська Федерація | Череповець | ||||
6 | SK Raua | Естонія | Таллінн | ||||
7 | Петербургские пираты | Російська Федерація | Санкт-Петербург | ||||
8 | Стига-СПб | Російська Федерація | Санкт-Петербург | ||||
9 | Котлин | Російська Федерація | Санкт-Петербург | ||||
10 | PROvince | Російська Федерація | Архангельск | ||||
11 | Forever Young | Російська Федерація | Санкт-Петербург | ||||
12 | Бугор | Російська Федерація | Санкт-Петербург | ||||
13 | Охта | Російська Федерація | Санкт-Петербург | ||||
14 | Концентрат | Білорусь | Мінськ | ||||