Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Країна | Білорусь |
Місто | Мінськ |
Адрес | ул. Курчатова, 1 |
Телефон | +375 29 502-01-01 |
[email protected] | |
Початок реєстрації | 22.03.2019 10:00 |
Завершення реєстрації | 30.03.2019 10:00 |
Дата проведення турніру | 30.03.2019 |
Время начала | 11.00 |
Участников | 23 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
БББ | Завершено | 1 | 30.03.2019 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
- 2 - | ||||||||
яяя | Завершено | 5 | 30.03.2019 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я | Країна | Місто | Очки МР | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mihail Dagockij | Білорусь | Мінськ | 50 | ||||
2 | Vadzim Piskunovich | Білорусь | Жодзiна | 38 | ||||
3 | Jaraslau Vazhnik | Білорусь | Мінськ | 36 | ||||
4 | Aleksandr Leshuk | Білорусь | Мінськ | 35 | ||||
5 | Sjargey Yancelevich | Білорусь | Мінськ | 33 | ||||
6 | Nazar Sobal | Білорусь | Мінськ | 31 | ||||
7 | Kashalevich Vitalij | Білорусь | Мінськ | 29 | ||||
8 | Spiridonov Aleksandr | Білорусь | Мінськ | 28 | ||||
9 | Ushakov Dmitrij | Білорусь | Мінськ | 26 | ||||
10 | Kirill Yancelevich | Білорусь | Мінськ | 24 | ||||
11 | Vladimir Vanin | Білорусь | Мінськ | 22 | ||||
12 | Juzenkov Eldar | Білорусь | Мінськ | 21 | ||||
13 | Leonid Valentovich | Білорусь | Мінськ | 19 | ||||
14 | Aleg Ludchik | Білорусь | Мінськ | 17 | ||||
15 | Maksim Stsepanovich | Білорусь | Маладзечна | 15 | ||||
16 | Juzenkova Alina | Білорусь | Мінськ | 13 | ||||
17 | Lokshyn Roman | Білорусь | Мінськ | 12 | ||||
18 | Andrey Dudik | Білорусь | Мінськ | 10 | ||||
19 | Mihail Sapozhnikov | Білорусь | Мінськ | 8 | ||||
20 | Ruto Dzmitry | Білорусь | Мінськ | 6 | ||||
21 | Gorokhov Vladimir | Білорусь | Мінськ | 5 | ||||
22 | Gorokhov Artem | Білорусь | Мінськ | 3 | ||||
23 | Nikita Hashkovskiy | Білорусь | Мінськ | 1 | ||||