XXVII Чемпионат Санкт-Петербурга 3 этап

Регистрация на месте 10.30-11.30
Начало турнира 12.00
Начинают одновременно отборочные группы мастеров и лиги для новичков и любителей.
Обед 14.00-14.40
Игры в 1-й и 2-й лиге 14.45-17.15
Плэй-офф с 1/4 финала 17.30-20.00
Тип турніру Індивідуальний
Стан Завершено
Країна Російська Федерація
Місто Санкт-Петербург
Адрес школа 171 ул.Маяковского,9
Телефон +79213889821
E-mail vskorobogatov@mail.ru
Початок реєстрації 18.03.2019 21:00
Завершення реєстрації 31.03.2019 11:30
Дата проведення турніру 31.03.2019
Время начала 12.00
Участников 68

Етапи
Назва Стан Тривалість Дата и время Учасники Розклад і результати Таблиці
- 1 -
Групповой этап Завершено 1 31.03.2019 12:30 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 2 -
Вторая Лига Завершено 1 31.03.2019 12:30 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 3 -
Третья Лига Завершено 1 31.03.2019 12:30 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 4 -
Высшая Лига Завершено 1 31.03.2019 15:30 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 5 -
Первая Лига Завершено 1 31.03.2019 15:30 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 6 -
Плей-Офф Завершено 7 31.03.2019 17:30 Учасники Розклад і результати Таблиці

Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я Країна Місто Очки МР
1 Nikita Pavlov Російська Федерація Санкт-Петербург 478
2 Artem Valiev Литва Вільнюс 444
3 Boris Velmoga Російська Федерація Санкт-Петербург 423
4 Oleg Ortinov Російська Федерація Санкт-Петербург 411
5 Dmitry Malygin Російська Федерація Санкт-Петербург 405
6 Ruslan Kamalov Російська Федерація Санкт-Петербург 399
7 Dasha Obukhova Російська Федерація Санкт-Петербург 391
8 Alexander Koroschenko Російська Федерація Санкт-Петербург 384
9 Dmitry Belavin Російська Федерація Санкт-Петербург 377
10 Oleg Salamatov Російська Федерація Санкт-Петербург 371
11 Artem Blinov Російська Федерація Санкт-Петербург 366
12 Anton Fedoseev Російська Федерація Санкт-Петербург 361
13 Alexey Chernov Російська Федерація Санкт-Петербург 355
14 Egor Stepanov Російська Федерація Санкт-Петербург 348
15 Ksenia Oboeva Російська Федерація Санкт-Петербург 339
16 Vitaly Skorobogatov Російська Федерація Санкт-Петербург 330
17 Alexandr Danilov Російська Федерація Санкт-Петербург 322
18 Semyon Bityukov Російська Федерація Санкт-Петербург 313
19 Ilya Ponomarev Російська Федерація Санкт-Петербург 306
20 Vadim Matveev Російська Федерація Санкт-Петербург 298
21 Danila Titov Російська Федерація Санкт-Петербург 292
22 Egor Zaytsev Російська Федерація Череповець 287
23 Artem Budaev Російська Федерація Санкт-Петербург 282
24 Vadim Lebedev Російська Федерація Санкт-Петербург 278
25 Pavel Fedorov Російська Федерація Санкт-Петербург 273
26 Gosha Obuchov Російська Федерація Санкт-Петербург 263
27 Alexander Okunev Російська Федерація Санкт-Петербург 253
28 Alexander Nagorniy st. Російська Федерація Санкт-Петербург 240
29 Shirskiy Artem Російська Федерація Санкт-Петербург 227
30 Maksim Maksimov Російська Федерація Санкт-Петербург 211
31 Alex Gorin Російська Федерація Санкт-Петербург 189
32 Nikita Tikhomirov Російська Федерація Санкт-Петербург 169
33 Elena Stoljarova Російська Федерація Санкт-Петербург 140
34 Михаил Богомолов Російська Федерація Санкт-Петербург 117
35 Bogomolov Aleksei Російська Федерація Санкт-Петербург 99
36 Tim Barannikov Російська Федерація Санкт-Петербург 77
37 Smirnov Nikolay Російська Федерація Санкт-Петербург 67
38 Кирилл Аникин Російська Федерація Санкт-Петербург 54
39 Andrey Tikhomirov Російська Федерація Санкт-Петербург 43
40 Elena Okuneva Російська Федерація Санкт-Петербург 33
41 Konstantin Sitnikov Російська Федерація Санкт-Петербург 28
42 Павел Гварамия Російська Федерація Санкт-Петербург 27
43 Elena Nikitina Російська Федерація Кронштадт 26
44 Ivan Chernov Російська Федерація Санкт Петербург 25
45 Ульяна Семенова Російська Федерація Санкт-Петербург 24
46 Yakunchikov Andrey Російська Федерація Санкт-Петербург 23
47 Игорь Початов Російська Федерація Санкт-Петербург 22
48 Дмитрий Сигалов Російська Федерація Санкт-Петербург 21
49 Павел Баранников Російська Федерація Санкт-Петербург 20
50 Аркадий Косарев Російська Федерація Санкт-Петербург 19
51 Edward Sazanov Російська Федерація Санкт-Петербург 18
52 Yakunchikov Nikita Російська Федерація Санкт-Петербург 17
53 Михаил Хорев Російська Федерація Санкт-Петербург 16
54 Juriy Pochatov Російська Федерація Санкт-Петербург 15
55 Михаил Дорогов Російська Федерація Санкт-Петербург 14
56 Александр Романюк Російська Федерація Санкт-Петербург 13
57 Николай Здравков Російська Федерація Санкт-Петербург 12
58 Дмитрий Смолин Російська Федерація Санкт-Петербург 11
59 Slava Bogdanov Російська Федерація Санкт-Петербург 10
60 Vsevolod Smolin Російська Федерація Санкт-Петербург 9
61 Кирилл Лаврентьев Російська Федерація Санкт-Петербург 8
62 Никита Счастливцев Російська Федерація Санкт-Петербург 7
63 Дмитрий Сердюков Російська Федерація Санкт-Петербург 6
64 Михаил Шумаков Російська Федерація Санкт-Петербург 5
65 Андрей Здравков Російська Федерація Санкт-Петербург 4
66 Максим Серёжкин Російська Федерація Санкт-Петербург 3
67 Юрий Шумаков Російська Федерація Санкт-Петербург 2
68 Ислам Рамалданов Російська Федерація Санкт-Петербург 1